Małgorzata Rozenek zrezygnowała z trzech produktów Żródło: kadr z programu "Rozenek cudnie chudnie"/player.pl

Małgorzata Rozenek zrezygnowała z jedzenia 3 produktów. Efekt wbija w fotel

20 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Małgorzata Rozenek na oczach widzów wracała do formy sprzed ciąży. Celebrytka oprócz ruchu dbała także o dietę. Wyeliminowała z niej alkohol, cukier i mięso. „Możesz robić wszystko, na co masz ochotę, jeśli zrezygnujesz z tych produktów” – powiedziała w wywiadzie dla serwisu Jastrząb Post.

  • W czerwcu 2020 roku Małgorzata Rozenek urodziła trzecie dziecko
  • Celebrytka wracała do formy sprzed ciąży w programie „Rozenek cudnie chudnie”
  • Dbała nie tylko o wysiłek fizyczny, ale także o dietę
  • Wyeliminowała z niej cukier, mięso i alkohol

Małgorzata Rozenek jest jedną z celebrytek, o której cały czas jest głośno. Ostatnio tematem, który cieszy się w mediach największym zainteresowaniem, jest jej powrót do formy sprzed ciąży. Żona Radosława Majdana może poszczycić się bowiem dużo smuklejszą sylwetką niż jeszcze kilka tygodni temu.

Małgorzata Rozenek zdradziła sekret swojej diety

Problemy z sylwetką Małgorzaty Rozenek zaczęły się w czerwcu, gdy na świat przyszedł trzeci syn celebrytki. Żona Radosława Majdana, dla którego mały Henio jest pierwszym biologicznym dzieckiem, jest bowiem po 40-stce. Nie od dziś wiadomo, że wraz z upływem lat proces odchudzania wiąże się z dużo większym wysiłkiem.

Małgorzata Rozenek znalazła jednak na to sposób i w obecności kamer rozpoczęła starania o formę sprzed ciąży. Program „Rozenek cudnie chudnie” został wyprodukowany przy współpracy celebrytki z TVN Style. Ostatnio o drodze, którą przeszła, Małgorzata Rozenek opowiedziała w wywiadzie dla serwisu Jastrząb Post.

- Nie lubię nastawienia, że walczę o dobrą sylwetkę. To jest tak, że im więcej masz lat, tym trudniej osiągnąć zadowalającą formę. Ale po raz kolejny przekonałam się, że jeżeli wdrożysz pewne zasady, to nie ma mocnych, musi się udać – powiedziała.

Znamy wysokość emerytury Teresy Lipowskiej. Aktorka Znamy wysokość emerytury Teresy Lipowskiej. Aktorka "M jak miłość" nie może narzekaćCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek zdradziła, że na końcowy sukces w osiągnięciu wymarzonej sylwetki składa się wiele czynników. Wśród najważniejszych wymieniła ćwiczenia i dietę. Wspominając o systemie odżywiania się, wyjawiła, że zrezygnowała tylko z trzech produktów. Jak stwierdziła, bez rezygnacji z mięsa, cukru i alkoholu z pewnością nie udałoby się jej tak szybko schudnąć.

- Namawiam do rezygnacji tylko z 3 rzeczy – możesz żyć tak jak żyjesz. Możesz robić wszystko to, na co masz ochotę, pod warunkiem, że zrezygnujesz z cukru, mięsa i alkoholu. Jeżeli uda się się odstawić, nie mówię, że na raz, i że jednocześnie, ale dojść do sytuacji w której nie jesz cukru, nie jesz mięsa i nie pijesz alkoholu, wtedy otwiera się zupełnie inna przestrzeń, zdrowy tryb życia, który naprawdę jest widoczny nie tylko na ciele, ale i w głowie – zaznaczyła.

Podejmując temat wysiłku fizycznego, Małgorzata Rozenek przyznała, że na początku nie było jej łatwo. Musiała wdrożyć odpowiednie zasady, dzięki którym zadbała o własną dyscyplinę, a przede wszystkim regularność w wykonywaniu ćwiczeń. Z czasem treningi stawały się dla niej coraz łatwiejsze.

- Bez aktywności fizycznej nic się nie uda. (…) jak parkujesz samochód, to nie parkuj najbliżej drzwi. Zaparkuj dalej. Te kroki się liczą. Połóż telefon w jakimś miejscu, że jeżeli zadzwoni będziesz musiała zrobić wysiłek. (…) Na początku wydaje się to bardzo trudne, ale potem łapiesz ten rytm. I nagle nauczymy się aktywności fizycznej. I to jest kwestia nie tylko wyglądu, ale zdrowia. A jak się ma takie małe dziecko, jak my z Radosławem, to ważne jest to zdrowie przede wszystkim – dodała.

Dzięki udziałowi w programie „Rozenek cudnie chudnie” mamie małego Henia udało się osiągnąć naprawdę wspaniałe rezultaty. Przypomnijmy, że zamysł programu był jednak wielokrotnie krytykowany. Suchej nitki nie zostawiła na nim między innymi Paulina Młynarska.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Facebook, Instagram

Następny artykuł