Małgorzata Rozenek o nowym odkryciu Żródło: instagram.com/m_rozenek

Skąpana w słońcu Małgorzata Rozenek prezentuje brzuch po ciąży i prawi o nowym odkryciu. "Jestem zdziwiona, jak bardzo mi się podoba"

21 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek seria wakacyjnych zdjęć trwa w najlepsze. Przy publikacji kolejnej fotki celebrytka postanowiła skorzystać z okazji i opowiedzieć o swoim nowym odkryciu.

Nie da się zaprzeczyć, że Małgorzata Rozenek od lat jest jedną z chętniej obserwowanych przez Polaków twarzy rodzimego show-biznesu. Największą popularność niewątpliwie przyniósł jej program "Perfekcyjna pani domu", dzięki któremu jej kariera poszybowała w górę. Ukochana Radosława Majdana to nie tylko celebrytka na pełen etat, ale przede wszystkim żona i matka. Mimo tak wielu obowiązków udaje jej się znaleźć chwilę dla siebie, a ostatnio opowiedziała o nowym sposobie na spędzenie wolnego czasu.

Małgorzata Rozenek jest wniebowzięta

Od kilku tygodniu cała rodzina Majdanów przebywa na urlopie w bajecznym Meksyku, co zresztą Małgosia i "Radzio" chętnie relacjonują na swoich Instagramach. Gwiazda TVN już chwilę po wylądowaniu pochwaliła się obserwatorom, że nie traci czasu i nawet na wakacjach nie rezygnuje z treningów.

Okazuje się, że podczas wypoczynku Rozenek odkryła swoją nową pasję. Jak opisała pod nowym zdjęcie, joga zupełnie skradła jej serce.

Moje ostatnie odkrycie - joga. Jestem zdziwiona, jak bardzo mi się podoba. Może to ogromna zasługa Brendy mojej nauczycielki? Jest niezwykle cierpliwa i miła. Oprócz ćwiczeń opowiada mi o historii, o żywieniu - pisze pod postem.

Magda Gessler znalazła wyjątkowy sposób na zabawę z wnuczką. Nagranie trafiło do sieciMagda Gessler znalazła wyjątkowy sposób na zabawę z wnuczką. Nagranie trafiło do sieciCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek zdradziła, że razem ze swoją nauczycielką nie tylko ćwiczy jogę, ale też śpiewa i recytuje mantry. Nie brakuje również ćwiczeń na prawidłowy oddech. Z opisu celebrytki wynika, że szybko nawiązała bliższą więź z Brendą, która jest "Argentynką z pochodzenia, Kosmopolitką z wyboru".

Zmotywowani do działania fani zasypują Rozenek komplementami

Okazuje się, że obserwatorzy Małgosi podzielają jej zamiłowanie do jogi, dzięki czemu ta szybko zyskała ich wsparcie. Nie zabrakło oczywiście komplementów pod adresem celebrytki, która specjalnie do zdjęcia odsłoniła idealny brzuch. Warto wspomnieć, że zaledwie pół roku temu Rozenek urodziła trzeciego syna.

Gosiu ja ostatnio też zaczęłam ćwiczyć jogę i jestem pod mega pozytywnym wrażeniem - pisze obserwatorka.

Joga, medytacja i afirmacje bardzo dużo dają - dodaje kolejna.

Zadziwiająco piękna jest Pani - czytamy.

Na sam koniec gwiazda TVN zdradziła swój sposób na udany dzień.

Ja każdego dnia, niezależnie od tego gdzie jestem, co będę robić, wstaję rano z myślą „to będzie piękny dzień” i to bardzo często się sprawdza - dodała Małgorzata Rozenek.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł