Małgorzata Rozenek na nagraniu z mężem Żródło: instagram.com r_majdan

Radosław Majdan pokazał jak Małgorzata trenuje jogę

22 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Małgorzata Rozneke najwyraźniej nie wiedziała, że jej mąż postanowił nagrać swój trening. Kiedy Radosław Majdan podnosi hantle i ćwiczy mięśnie, ona tuż obok ćwczyła jogę. Skupiona na wykonywaniu kolejnych figur najwyraźniej nie wiedziała, że jest filmowana.

Z tego artykułu dowiesz się;

  • Co postanowił Radosław Majdan
  • Co ćwiczy jego żona
  • Jak razem spędzają czas w Meksyku

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odpoczywają razem w słonecznym Meksyku. Swój pobyt na bieżąco relacjonują w mediach społecznościowych, gdzie cały czas udostępniają zdjęcia i filmiki. Na jednym z nich mąż prezenterki chwali się powrotem do treningów, a na dowód dodał nagranie swoich ćwiczeń. W kilku momentach widać, jak prawniczka ćwiczy jogę w tle, całkowicie zatopiona we własnych myślach.

Małgorzata Rozenek ćwiczy jogę na nagraniu męża

Od ponad dwóch tygodni rodzina Majdanów wypoczywa w Meksyku. Na Instagramie zarówno Małgorzaty Rozenek, jak i Radosława Majdana widać, jak spędzają wolne chwile na plaży. Na wielu z nich widać gwiazdę TVN w samym bikini, co zadziwiło fanów. Trzeba przyznać, że sylwetka prowadzącej "Projekt Lady" po trzech ciążach jest zachwycająca.

Wyjazd okazał się także inspirujący dla Radosława Majdana, który po przerwie podjął decyzję o powrocie do regularnych treningów. Leniuchowanie na złotych plażach najwyraźniej rozbudziło w nim potrzebę powrotu do dawnej formy. Postanowił pochwalić się tym fanom, a pomagał mu syn Staś, który nagrywał ćwiczenia taty.

- Zgrupowanie w Meksyku. Po 7 miesiącach wracam do regularnego treningu. Trzeba odbudować formę. Przecież nie samą plażą człowiek żyje.
Scenariusz, reżyseria, montaż i produkcja @s_rozenek. Dziękuje Stasiu
- napisał.

Media potwierdzają. Wiadomo, jak będzie się nazywał syn Michała Wiśniewskiego. Niezwykle rzadkie imięMedia potwierdzają. Wiadomo, jak będzie się nazywał syn Michała Wiśniewskiego. Niezwykle rzadkie imięCzytaj dalej

Na nagraniu widać, jak piłkarz podnosi hantle, robi brzuszki i ćwiczy mięśnie w akompaniamencie muzyki z filmu o Rockym. W kilku ujęciach wtle widać Małgorzatę Rozenek, która wygląda, jakby była całkowicie zatopiona we własnych myślach i nie wie, że syn wszystko nagrywa.

Prezenterka w skupieniu ćwiczy jogę przed lustrem. Wykonuje między innymi pozycję kwiat lotosu. To może być wskazówka dla wszystkich kobiet, które chcą odzyskać formę oraz sylwetkę po ciąży. Rozciąganie połączone z medytacją na pewno pomogą im szybciej wrócić do poprzedniej kondycji.

Jak rodzina spędza czas w Meksyku?

Para miała też okazję z bliska podziwiać barwne papugi w parku Xcaret. Można tam oglądać lokalną florę i faunę, a aspkety estetyczne uzupełnione są także walorami edukacyjnymi, z czego na pewno skorzystają synowie pary.

- Jesteśmy teraz w Xcaret parku, w takim fragmencie, który jest dla ptaków. Ogromna woliera z ptakami o naprawdę bardzo dużej powierzchni. Spacerujemy tu dłuższy czas i to się nie kończy. Ale chciałabym Wam pokazać coś, co mnie naprawdę mocno zszokowało. To jest miejsce, gdzie ptaki się wykluwają. I zobaczcie taki dzidziuś i drugi, a jeden dzidziuś chyba nie dał rady - opisała na swoim Instagramie.

Wypad najwidoczniej sprawił też, że w Radosławie Majdanie obudziła się instynkt podróżnika. Jak można wywnioskować z licznych InstaStory jego żony, piłkarz zainteresował się historią Meksyku. W jednym z nagrań nazywa go nawet Indianą Jonesem.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł