Małgorzata Rozenek planuje operację Żródło: instagram.com m_rozenek

Małgorzata Rozenek planuje operację plastyczną. Chce pomniejszyć biust

23 Luty 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Małgorzata Rozenek nie ukrywa faktu, że poprawiła nieco swój wygląd dzięki chirurgii plastycznej. Dwukrotnie powiększyła biust, a teraz planuje poddać się operacji po raz trzeci. Tym razem jednak chce pomniejszyć piersi.

Małgorzata Rozenek lubi dbać o swój wygląd i wcale się tego nie wstydzi. Wręcz przeciwnie - chętnie chwali się swoimi metamorfozami w sieci. Pokazywała na przykład, jak jej ciało zmieniło się po 3 porodzie i jak wróciła do formy. Teraz zdecydowała się na kolejne szczere wyznanie.

Małgorzata Rozenek planuje operację plastyczną

Fani Małgorzaty Rozenek na pewno pamiętają, jak wyglądała na początku swojej kariery w telewizji, gdy prowadziła „Perfekcyjną panią domu". Włosy w kolorze ciemnego blondu często spinała w koński ogon, oczy zdobił dość mocny makijaż, do tego szczupła sylwetka podkreślona eleganckim strojem.

Dziś celebrytka wygląda inaczej, a upływ czasu zdaje się jej w ogóle nie dotyczyć. Postawiła na naturalny odcień jasnego blondu, włosy ścięła do ramion, maluje się o wiele delikatniej, a do tego postanowiła zadbać o swoją figurę.

Postawiła nie tylko na ćwiczenia i dietę, ale też pomoc chirurgii plastycznej. Gwiazda TVN postanowiła operacyjnie powiększyć sobie biust. Na zabieg zdecydował się dwa razy - jeszcze przed poznaniem obecnego męża i już później.

Brat Madonny od lat mieszka pod mostem. “Dlaczego moja siostra jest multimilionerką, a ja bezdomnym na ulicy?Brat Madonny od lat mieszka pod mostem. “Dlaczego moja siostra jest multimilionerką, a ja bezdomnym na ulicy?"Czytaj dalej

- Radzio mnie już poznał z powiększonym biustem, ale potem jeszcze sobie powiększyłam. Radzio nie chciał, żebym to robiła, ale ja sobie ubzdurałam, że chcę. I tak Bogu dzięki zrobiłam mniej, bo mam bardzo mądrego lekarza - powiedziała.

Ostatecznie postanowiła poddać operacji plastycznej jeszcze raz. Tym razem jednak zamiast powiększać biust chce go pomniejszyć. Na czym polega taki zabieg? Chirurg wyjmie z jej ciała silikonowe wkładki i zastąpi je nowymi, w mniejszym rozmiarze.

- Teraz wrócę do tego momentu, w którym byłam jak Radosław mnie poznał. Już mi się znudził taki duży biust - stwierdziła.

Być może łączy się z założeniem, że implanty piersi należy wymieniać co 10-15 lat, choć zdarzają się protezy z dożywotnią gwarancją. Zabieg jest polecany ze względu na jakość użytego materiału, który po tym czasie może na przykład pęknąć lub zmienić swoją konsystencję. Najczęściej jednak kobiety decydują się na ich wymianę, ponieważ chcą zmienić kształt lub rozmiar piersi tak, aby pasował do ich wieku, nowej figury lub zmienionych preferencji.

Małgorzata Rozenek efektami na pewno pochwali się w sieci. Gwiazda sama najlepiej zna swoje ciało i wie, co jest dla niej najlepsze, dlatego fani mogą być spokojni - decyzja z pewnością jest przemyślana.

Jak Małgorzata Rozenek dba o wygląd?

Widząc, jak Małgorzata Rozenek wygląda po trzecim porodzie i jak szybko mogła się pochwalić szczupłą sylwetką, wiele osób zaczęło podejrzewać, że celebrytka wspomaga swój proces odchudzania drogimi zabiegami kosmetycznymi.

Sama zainteresowana uważa, że są zbędne - wystarczy jedynie odpowiednia dieta i ruch. Sama nie je cukru ani mięsa, zrezygnowała też z picia alkoholu. Uważa, że to ma wspaniały wpływ nie tylko na ciało, ale także na duszę.

Cały czas podkreśla także znaczenie aktywności fizycznej. Na jej Instagramie oraz w social mediach jej męża często można zauważyć, że z zapałem ćwiczy jogę. Swoje fanki przekonuje jednak, że nawet bez siłowni można zagwarantować sobie odpowiednią ilość ruchu, dzięki której dodatkowe kilogramy zaczną znikać.

- Bez aktywności fizycznej nic się nie uda. Ale to nie musi być tak, że to jest trening na siłowni. Ogromnym odkryciem dla mnie było to, jak ważna jest aktywność spontaniczna. Czyli takie zasady: jak parkujesz samochód, to nie parkuj najbliżej drzwi. Zaparkuj dalej. Te kroki się liczą. Połóż telefon w jakimś miejscu, że jeżeli zadzwoni, będziesz musiała zrobić wysiłek. I naprawdę suma małych kroków i gestów powoduje, że nagle dajesz radę i masz dużo wyrobionych kroków, bo każdy z nas powinien chodzić 10 tysięcy kroków dziennie. Na początku wydaje się to bardzo trudne, ale potem łapiesz ten rytm. I nagle nauczymy się aktywności fizycznej. I to jest kwestia nie tylko wyglądu, ale zdrowia - mówiła.

Przepis na dobrą kondycję i zgrabną figurę według Małgorzaty Rozenek jest niezwykle prosty, choć wymaga zmiany przyzwyczajeń. Gwiazda gwarantuje, że warto się przemóc, bowiem efekty pojawią się niemal bez żadnego wysiłku.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: Jatrząb Post, WP, Medifem

Następny artykuł