Małgorzata Rozenek - ojciec gwiazdy o jej najmłodszym synu Żródło: Instagram.com/m_rozenek

Ojciec Małgorzaty Rozenek o Heniu. Fani wzruszeni

24 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Ojciec Małgorzaty Rozenek doczekał się sześciorga wnuków. Najstarszą z nich jest 21-letnia Nina, najmłodszym – siedmiomiesięczny Henio. Syn celebrytki i jej męża Radosława Majdana to prawdziwe oczko w głowie swojego dziadka. Stanisław Kostrzewski opowiedział o maleńkim wnuczku w jednym z wywiadów.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan stanęli na ślubnym kobiercu we wrześniu 2016 roku. Cztery lata później para powitała na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Chłopiec otrzymał imię Henryk.

Mały Henio jest trzecim synem Małgorzaty Rozenek i szóstym wnukiem jej ojca, Stanisława Kostrzewskiego. W rozmowie z Faktem mężczyzna wspomniał o całej gromadce, w której skład wchodzą zarówno dzieci jego córki, jak i pociechy jego syna Michała.

- Najstarsza wnuczka Nina, ma 21 lat. Jest już dorosła i studiuje. Później jest 15-letni Jan. Chodzi do liceum, a kolejna to Elżbieta, która ma 13 lat. Stasio ma 15 lat, Tadzio – 10, a najmłodszy Henio ma pół roku. Bomba jest z tymi dziećmi – powiedział.

Ojciec Małgorzaty Rozenek w czułych słowach o najmłodszym wnuku

Rozmawiając o wnukach, Stanisław Kostrzewski szczególną uwagę poświęcił małemu Heniowi, który 10 stycznia 2021 roku skończył siedem miesięcy. Obsypał chłopca samymi komplementami i pochwalił się, że malec zaczął już rozpoznawać jego głos.

Siostra ujawniła nagranie Anny Przybylskiej z dzieckiem w szpitalu. Łzy same lecą, uroczy widok świeżo upieczonej mamySiostra ujawniła nagranie Anny Przybylskiej z dzieckiem w szpitalu. Łzy same lecą, uroczy widok świeżo upieczonej mamyCzytaj dalej

- To cudowne, spokojne i kochane dziecko. Zresztą każde z nich było kochane, ale Henio wiecznie jest zadowolony i uśmiechnięty. Tak pogodnego dziecka, jak on, to u nas nie było. Nigdy nie płacze, jak się złości, to się złości, a jak zadowolony to się śmieje. Jest fantastyczny i już reaguje na mój głos – dodał.

Słowa dumnego dziadka z pewnością wywołają łzy u wielu osób, złaszcza jeśli pamięta się, jak bardzo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan walczyli o poczęcie dziecka. W swojej opowieści ojciec Małgorzaty Rozenek nie pominął jednak starszych braci Henia. Jak wyznał, chłopcy czasem pomagają mu w wypełnianiu codziennych obowiązków. Jesienią Stanisław i Tadeusz dorobili sobie dzięki temu do kieszonkowego. Nauczyli się też, że każdą pracę należy szanować.

- Jesienią robiłem przecinkę drzew, było mnóstwo gałęzi do sprzątania. Powiedziałem chłopakom: Jeśli chcecie zarobić, siadajcie do roboty, będziecie wozić gałęzie. Ciężko pracowali. Stasio wytrzymał trzy dni, a Tadzio o jeden dzień dłużej. Ja mam równy układ i płacę określoną kwotę za godzinę. Oni policzyli w kajecie, ile godzin wypadło i pod koniec pracy dziadek mówi: słuchaj ty zarobiłeś 200 zł, a ty 300 złotych – tłumaczył Faktowi Kostrzewski.

Stanisław Kostrzewski – kim jest?

Ojciec Małgorzaty Rozenek jest właścicielem kilku hektarów ziemi, na której wiele lat temu posadził sosny. Mężczyzna jest już na emeryturze, jednak w przeszłości pełnił funkcję wiceprezesa Banku Ochrony Środowiska. Praca na łonie natury jest najwidoczniej jego ogromną pasją.

Stanisław Kostrzewski dał się poznać również jako skarbnik Prawa i Sprawiedliwości. Na stanowisku pozostawał do września 2014 roku.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł