Małgorzata Rozenek odpowiada na komentarz fanki Żródło: instagram.com/m_rozenek

Zdeterminowana Rozenek ostro odpowiada na zarzuty fanki o nicnierobienie. "Skończyłam studia prawnicze z bardzo dobrą średnią"

25 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Tego Małgorzata Rozenek nie mogła przemilczeć. Pod jednym ze zdjęć z bajecznego Tulum internautka zarzuciła celebrytce "podróżowanie za nicnierobienie". Małgosia szybko skwitowała temat, szczegółowo opisując swoje wykształcenie.

Od kilku tygodni Małgorzata Rozenek z rodziną przebywa w słonecznym Meksyku, co ochoczo relacjonuje na swoim Instagramie, nie zapominając oczywiście o wszelakich szczegółach. Opalanie nad basenem, joga z prywatną trenerką, zakupy i inne atrakcje każdego dnia celebrytka zapewnia swoim fanom na Instagramie.

Ostatnio jedna z obserwatorek dość ostro odniosła się do częstych podróży gwiazdy. Rozenek szybko wdała się z internautką w dyskusję.

Dobitny komentarz fanki

Nie ma dnia, by na Instagramie celebrytki nie pojawiła się, choć krótka relacja z rajskiego Meksyku. Ostatnio Rozenek zdaje się najchętniej dzielić fotkami w bikini, eksponując przy tym efekty ciężkich treningów i diety.

Do oburzonych, że nie chodzę na plaży w kożuchu. Wszystko już napisaliście, choć szanuje, to nie przyjmuje. Oszczędzamy sobie wszyscy czasu i nie marnujmy tego pięknego dnia na słowne przepychanki - napisała.

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek i uspokoiła zaniepokojonych fanów. Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek i uspokoiła zaniepokojonych fanów. "Pragnę z radością zawiadomić, że zdrowo rosnę"Czytaj dalej

Pod najnowszym zdjęciem jedna z obserwatorek zarzuciła Małgosi, że ta stale podróżuje, ale poza tym "nic nie robi".

To fajnie, że ma się hajs i czas na wycieczki, nie robiąc nic- napisała użytkowniczka.

Na reakcję ze strony Małgosi wzburzona obserwatorka nie musiała długo czekać. Celebrytka szybko skwitowała temat.

Małgorzata Rozenek o swoim wykształceniu

W odwecie na uszczypliwy komentarz fanki Rozenek postanowiła ze szczegółami opisać swoje wykształcenie, podkreślając, że z wyróżnieniem ukończyła studia prawnicze.

Skończyłam studia prawnicze z bardzo dobrą średnią, dostałam się na studia doktoranckie, gdzie było 7 osób na jedno miejsce. Ukończyłam je również z bardzo dobrą średnią - napisała Małgosia.

W dyskusję z internautką wdał się też Radosław Majdan, który błyskawicznie stanął w obronie ukochanej żony.

Poza tym Małgorzata żyje swoim życiem, nie opluwając innych, nie knuje intryg, co dzisiaj jest rzadkością, nie potrzebuje lansować się na innych, bo ma swoją siłę - napisał.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł