Małgorzata Rozenek na wakacjach Żródło: Fot. Avanti / Facebook

Fani wskazują Rozenek błąd w noszeniu małego Henia

26 Styczeń 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z dziećmi od kilkunastu dni wygrzewają się w słońcu Meksyku. Po pewnym czasie spotkali się jednak z krytyką ze strony fanów. Poszło o sposób, w jaki noszą Henryka w nosidełku.

Temat Małgorzaty Rozenek i jej najbliższych został podjęty nawet w “Dzień dobry TVN”. Zarzuty ocenił sam ekspert - czy były one słuszne?

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki

Małgorzata Rozenek obecnie przebywa z rodziną na urlopie w Meksyku. Mimo to wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco publikuje zdjęcia z wakacji.

Jedno z nich zwróciło szczególną uwagę internautów. Była na nim Rozenek z mężem i najmłodszym synem, Heniem. Fani zwrócili uwagę na to, że został on umieszczony w nosidełku w niewłaściwej pozycji. W komentarzach wywiązała się prawdziwa dyskusja, a temat podjęły nawet stacje telewizyjne.

Opinia eksperta

Fani twierdzą, że Rozenek w zły sposób ułożyła syna w nosidełku. Syn według internautów powinien być odwrócony przodem do rodzica, a nie do świata.

Przez 21 lat pracował w TVP. Robert Janowski zupełnie zmienił branżę, można się zdziwićPrzez 21 lat pracował w TVP. Robert Janowski zupełnie zmienił branżę, można się zdziwićCzytaj dalej

Pojawiły się takie komentarze, jak: “Wisiadło. Liczę, że pani doczyta jak prawidłowo nosić malucha!”, “To nosidełko to porażka, jak można dziecko nosić wbrew anatomii kręgosłupa!?” czy “Masakra. Biedne dziecko”.

Rozenek odparła atak, tłumacząc, że w takiej pozycji przebywał kilka minut na potrzeby zdjęcia. Podziękowała za troskę oraz dodała, że nie przepada, gdy otrzymuje uwagi w kwestii macierzyństwa.

Z opinią obserwatorów zgodził się w programie “Dzień Dobry TVN” Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta:

- Nigdy nie nosimy dziecka zwróconego twarzą do świata, jego buzia powinna być skierowana w stronę torsu rodzica. Ta zasada dotyczy przede wszystkim bardzo małych dzieci. Przy tych starszych i bardziej ciekawych świata doskonale sprawdzają się nosidła zakładane na plecy - tłumaczył w programie.

Ekspert dodał, że taka pozycja była dla Henryka wyjątkowo niefortunna. Ułożenie w ten sposób może obciążać pachwiny, miednicę i stawy biodrowe dziecka. Zawitkowski poprosił jednak, aby za bardzo ich nie hejtować.

Małgorzata Rozenek

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: plotek.pl

Następny artykuł