Małgorzata Rozenek w nowej reklamie Żródło: Fot. HavasMediaGroupPoland

Małgorzata Rozenek reklamuje środek czyszczący do podłóg. Internauci zniesmaczeni

31 Styczeń 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Małgorzata Rozenek reklamowała już nie jeden produkt, pokazując, że żadnej pracy się nie boi. Tym razem ukochana Radosława Majdana podjęła wyzwanie, stając się twarzą środka czyszczącego do podłóg. Jak wypadła?

Małgorzata Rozenek próbowała swoich sił już w tak wielu dziedzinach, że trudno je zliczyć. Była prowadzącą programów telewizyjnych, pisała książki, projektowała czapki, a niedługo można ją będzie zobaczyć w roli aktorki. Nie wspominając o tym, że prężnie działa na swoim profilu na Instagramie.

Małgorzata Rozenek żadnej pracy się nie boi

42-letnia Małgorzata Rozenek nie przestaje reklamować różnorakich produktów, jednak nie sprawia wrażenia, że praca ta w jakiś sposób jej przeszkadza.

Tym razem celebrytka poszła o krok dalej, bo zgodziła się na reklamowanie środka czyszczącego do podłóg. W udostępnionej w sieci reklamie występuje w roli “Prezenterki TV i matki”.

Małgosia Rozenek zapewnia, że środek czyszczący zdezynfekuje każdą powierzchnię, która jest “siedliskiem wirusów i bakterii”.

Sylwia Bomba zaliczyła paskudną wpadkę na weselu. Janachowska zabiera głosSylwia Bomba zaliczyła paskudną wpadkę na weselu. Janachowska zabiera głosCzytaj dalej

Emisja kampanii

Jak podaje portal Marketing przy kawie, kampania telewizyjna marki ma wystartować z początkiem lutego. To promocja uniwersalnego środka czyszczącego i dezynfekującego w sprayu, a także uniwersalnego środka czyszczącego i dezynfekującego do podłóg.

Spoty mają być emitowane na antenach telewizji Polsat, TVP oraz tematycznych kanałów Polsatu, TVP i premium TV.

Komentarze na portalu Pudelek.pl jednoznacznie wskazują zdanie internautów na temat nowej reklamy Małgorzaty Rozenek.

Możemy przeczytać takie komentarze, jak: “Nawet za darmo bym nie użyła jeśli jest to przez nią reklamowane”, “Czekam na kolejny sekret prodżekt, tym razem środka na przeczyszczenie” czy “Już się nie mogę doczekać.... żeby dopisać do listy rzeczy których nigdy NIE kupię.”

Też nie kupicie? Zobaczcie reklamę z udziałem Małgosi:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: pudelek.pl / marketingprzykawie.pl

Następny artykuł