Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska wyznała, co naprawdę dzieje się w Dubaju. "To jest dla mnie przykre"

31 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Magdalena Cichocka

Małgorzata Tomaszewska od 15 lat regularnie odwiedza Dubaj. Uwielbia to miejsce i doskonale zna zasady i prawa w nim panujące. Prezenterka swego czasu zdecydowała się udzielić komentarza na temat głośnej afery dubajskiej. Co o tym myśli?

Popularna i ceniona przez widzów prezenterka wielokrotnie publikowała w sieci zdjęcia i relacje z Emiratów Arabskich. Kraj odwiedza wraz ze swoim synem Enzo, a w samym Dubaju mieszka nawet jej mama. Niemalże od podszewki zna to miasto.

Małgorzata Tomaszewska o Dubaju

Małgorzata Tomaszewska od lat prężnie działa w branży medialnej. Swoją karierę rozpoczęła od prowadzenia programu sportowego, następnie działała jako pogodynka, a dziś może poszczycić się stabilną posadą w Telewizji Publicznej. Kojarzona jest przede wszystkim z porannym programem "Pytanie na Śniadanie" , który prowadzi u boku Aleksandra Sikory.

Gwiazda ochoczo dzieli się swoim życiem w sieci, a w mediach społecznościowych Małgosi możemy zobaczyć liczne fotografie publikowane prosto z Dubaju. Okazuje się, że prezenterka odwiedza to miejsce regularnie od 15 lat. Bardzo dobrze zna to miasto, panujące w nim prawa i obyczaje.

W 2022 roku Małgorzata postanowiła odnieść się do głośnej "afery dubajskiej", która jak bumerang wraca do mediów. Przypomnijmy, że afera dotyczy Polek, które wyjeżdżały do Emiratów Arabskich i oddawały się arabskim szejkom. W zamian miały otrzymywać ogromne sumy pieniędzy, a wśród nich miało nie brakować znanych twarzy z show-biznesu.

Co o całej sprawie uważa Małgorzata Tomaszewska? Prezenterka uważa, że przez powtarzające się opinie na temat tego miasta, reputacja Dubaju podupadła.

To jest dla mnie przykre, dlatego, że tak został zniszczony ten kierunek. [...] To jest przykre, że jakaś taka łatka została przyklejona właśnie do Dubaju, zupełnie niepotrzebnie. Myślę, że wszędzie na świecie się dzieją złe rzeczy i nie tylko w Dubaju, w różnych miejscach, więc przykre — powiedziała prezenterka w rozmowie z serwisem wideoportal.tv.

Małgorzata Tomaszewska skomentowała aferę dubajską

Prezenterka postanowiła opowiedzieć nieco więcej na temat afery dubajskiej. Małgorzata mimo regularnych przyjazdów do Emiratów Arabskich nie spotkała się z sytuacjami, o których można przeczytać w mediach czy książkach. Podkreśliła, że w kraju tym zbliżenia między kochankami są utrudnione.

Ja takich rzeczy nigdy nie widziałam. [...] To są rzeczy zakazane, jeżeli w ogóle chodzi o kontakty damsko-męskie pozamałżeńskie. Pamiętam, na samym początku można było mieć problemy, jeśli się było w związku, ale nie był to związek małżeński. Jeżeli się szło na przykład za rękę. Tam po prostu związki muszą być legalizowane — zauważyła. W dalszej części rozmowy z serwisem wideoportal.tv Małgosia podkreśliła, że złe rzeczy dzieją się w wielu miejscach na świecie, a mimo to nie są zauważalne przez turystów.

To tak samo jakbyś się mnie pytał o świat przestępczy w różnych miejscach świata. Nie znam go, nie widziałam tego, być może takie rzeczy się dzieją, ale na pewno nie dotyka to zwykłego turysty, albo przynajmniej nigdy mnie nie dotknęło. I ja nigdy nawet nie widziałam jakichś imprez, nie wiadomo jakichś niestworzonych rzeczy — skwitowała.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Chciał nazwać dziecko imieniem kochanki, jego żona właśnie urodziła. W mediach aż huczy

  2. Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Kim jest kobieta?

  3. Horoskop na luty. Sprawdzamy, co czeka wszystkie znaki zodiaku

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: wideoportal.tv

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >
Magdalena Cichocka

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]