Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgosia Socha zamieściła w sieci smutny komunikat o swojej przyjaciółce. "Nigdy nie myślałam...". Serce pęka
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.09.2023 20:38

Małgosia Socha zamieściła w sieci smutny komunikat o swojej przyjaciółce. "Nigdy nie myślałam...". Serce pęka

Małgosia Socha zamieściła smutny komunikat o swojej przyjaciółce, fot. KAPiF
Małgosia Socha zamieściła smutny komunikat o swojej przyjaciółce, fot. KAPiF

Małgorzata Socha zamieściła w swoich mediach społecznościowych poruszający wpis. Gwiazda nigdy nie sądziła, że spotka ją coś takiego. Smutne wieści. 

Małgorzata Socha żegna "Przyjaciółkę"

Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska i Anita Sokołowska przez ostatnie 11 lat stanowiły zgrany team, który okazał się istnym strzałem w dziesiątkę. Serial “Przyjaciółki”, w którym grają aktorki, cieszy się niesłabnącą popularnością i doczekał się 22 sezonów.

Niestety, to już koniec znanego nam dobrze składu. Decyzję o rozstaniu z produkcją podjęła odtwórczyni roli Zuzy. Scenarzyści zmuszeni zostali zatem do uśmiercenia jej bohaterki. To ogromna strata nie tylko dla widzów, ale również dla koleżanek z planu, przede wszystkim dla Małgorzaty Sochy.

Przyjaciółki.png
Anita Sokołowska rozstaje się z serialem “Przyjaciółki”, fot. KAPiF
Wojny ciąg dalszy. Aneta Glam twierdzi, że wie, gdzie naprawdę mieszka Caroline Derpienski! "Piwnica 50 kilometrów od Miami"

Rozstanie z Anitą Sokołowską

Małgorzata Socha nie ukrywała, że Anita Sokołowska stała się dla niej przyjaciółką, nie tylko na ekranie, ale również w prawdziwym życiu. Rozstanie z gwiazdą bardzo ją zabolało, o czym świadczyć może post zamieszczony przez aktorkę na Instagramie.

Trwaliśmy ramię w ramię, dużo razem przeżyłyśmy, niezliczone dni na planie, które przeplatały się z ważnymi momentami w naszym życiu prywatnym. W najtrudniejszym momencie w „Przyjaciółkach” byłaś za mną - czytamy we wpisie artystki.

Anita Sokołowska i Małgosia Socha (1).png
Małgosia Socha opublikowała poruszający wpis, w którym pożegnała Anitę Sokołowską, fot. KAPiF

Małgosia Socha dziękuje Anicie Sokołowskiej

W poruszającym poście Małgorzata Socha podziękowała Anicie Sokołowskiej, na którą czekają teraz nowe zobowiązania zawodowe. Jak sugerowała niedawno fotografka będąca jedną ze współpracowniczek aktorki, gwiazda chce oderwać się od stereotypu bohaterki “Przyjaciółek” i zdobyć nowe doświadczenia.

Trzymam kciuki za twoje nowe wyzwania. Jesteś pięknym, mądrym, wyjątkowym człowiekiem. Wiem, jak ta decyzja była dla ciebie trudna - czytamy we wpisie Małgorzaty Sochy.

Anita Sokołowska i Małgosia Socha (2).png
Anita Sokołowska i Małgosia Socha, fot. KAPiF
Anita Sokołowska.png
Anita Sokołowska, fot. KAPiF
Małgosia Socha.png
Małgosia Socha, fot. KAPiF