Swiatgwiazd.pl
Marcelina_Zawadzka

east news / TRICOLORS

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

13 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Marcelina Zawadzka spędziła ostatni czas na poszukiwaniu siebie i długich, dalekich podróżach. Zaowocowały one zakończeniem jednego związku i znalezieniem kolejnego partnera. Kim jest nowa miłość byłej prezenterki?

  • Marcelina Zawadzka za granicą spotkała nową bratnią duszę.

  • Jej nowy partner ma nietypowe zajęcie.

  • Niedawno wspólnie przyjechali do Polski, a Zawadzka przedstawiła ukochanego rodzicom.

Była prezenterka TVP ma za sobą intensywny czas. Po kontrowersyjnym odejściu z telewizji udała się na długą podróż do popularnego meksykańskiego miasta. Jej wycieczka zaowocowała dużą zmianą w życiu w formie nowego partnera.

Marcelina Zawadzka spotkała nową miłość

Marcelina Zawadzka to postać, która wzbudza niemałe kontrowersje. Rozpoczęła karierę w showbiznesie w 2011, kiedy została wybrana na Miss Polonia. Na fali popularności udało jej się zagrać w kilku produkcjach oraz rozpocząć pracę w telewizji. Dziś większości widzów jest znana jako prezenterka ,,Pytania na śniadanie".

Z tą pracą w zeszłym roku musiała się pożegnać w szemranych okolicznościach. Okazało się, że Marcelina Zawadzka miała powiązania z mafią vatowską. Prokuratura postawiła jej zarzuty uszczuplenia podatku, przyjmowania i rozliczania faktur oraz prania brudnych pieniędzy. Była miss jednak uciekła wówczas do meksykańskiego kurortu, Tulum.

Dziennikarka chętnie się dzieliła przeżyciami i wrażeniami z podróży. Wielokrotnie podkreślała, że wyjazd bardzo jej pomógł w odnalezieniu siebie i zadbaniu o duchowość.

sanatorium-miłości-zdzisław

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

CZYTAJ DALEJ

Po pewnym czasie przeniosła się z Meksyku do USA, przy okazji kończąc relację z dotychczasowym partnerem, Tomaszem Włodarczykiem. Zawadzkiej jednak szybko udało się znaleźć nową miłość.

Nowy partner Marceliny Zawadzkiej

Okazuje się, że była miss za granicą znalazła pocieszenie po poprzednim związku. Jej nowym partnerem jest tajemniczy, przystojny Max Gloeckner. Mężczyzna zapoznany za granicą również cieszy się rozpoznawalnością i szerokim gronem fanów, obserwujących go na Instagramie.Okazuje się, że dla nowego partnera Marceliny Zawadzkiej również istotna jest kwestia duchowości i poznawania samego siebie. W swoich postach na Instagramie dzieli się różnymi przemyśleniami dotyczącymi życia. Rozkręca również własny biznes - zajmuje się produkcją specjalnych bransoletek, które mają regulować częstotliwości wydzielane przez ludzki organizm.

Relacja byłej miss i influencera jak szybko się zaczęła, tak szybko się rozwija. Zakochani udali się na wspólny wyjazd do Polski. Odwiedzili rodzinne miasto Marceliny Zawadzkiej, Malbork, a prezenterka nawet przedstawiła go rodzicom.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

  • Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

  • Monika Richardson wspomina małżeństwo i "współuzależnienie"

źródło: Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >