Bronisław Cieślak Żródło: TRICOLORS/East News

Marek Krupski wspomina Bronisława Cieślaka. Jego wpis porusza serca

Śmierć Bronisława Cieślaka z pewnością wstrząsnęła światem filmu, ale nie tylko. W poruszający sposób pożegnał zmarłego aktor Marek Krupski.

  • Bronisław Cieślak nie żyje. Miał 77 lat.
  • Kilka lat przed śmiercią aktor przeszedł operację raka prostaty.
  • Aktor Marek Krupski pożegnał zmarłego na swoim Instagramie.

Bronisław Cieślak zmarł w wieku 77 lat. Aktor kilka lat temu przeszedł operację raka prostaty. Na kilka lat przed śmiercią wycofał się ze świata mediów. Teraz wspominają go przyjaciele.

Bronisław Cieślak nie żyje

Bronisław Cieślak nie żyje. Wiadomość o jego śmierci poruszyła wiele osób. Z jego odejściem z pewnością nie mogą pogodzić się jego najbliżsi oraz przyjaciele.

Aktor Marek Krupski pożegnał zmarłego za pośrednictwem swojego Instagrama. Jego wpis chwyta za serce.

- Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi - rozpoczął Krupski.

Nie żyje Bronisław Cieślak. Przykra wiadomość obiegła mediaNie żyje Bronisław Cieślak. Przykra wiadomość obiegła mediaCzytaj dalej

Aktor wyraźnie nie może pogodzić się ze stratą przyjaciela. Nic dziwnego, sam Cieślak po operacji w 2016 r. w jednym z wywiadów podkreślił, że czuje się dobrze i wciąż ma apetyt na życie.

Krupski wyznał także, że z Cieślakiem łączy go wiele wspomnień. Nie może ukryć swojego bólu i rozżalenia.

Walka z rakiem

Pod wpisem Marka Krupskiego pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci dołączyli się do kondolencji.

- Wow wielka strata,,cudowny aktor i człowiek,,spoczywaj w pokoju - czytamy w komentarzach.

Przypomnijmy, że Bronisław Cieślak walczył z chorobą nowotworową. Po operacji 5 lat temu wycofał się z show-biznesu i już nie powrócił na plany filmowe. Jak wspominał w jednym z wywiadów, zrobił to przede wszystkim dla swojej żony. Potrzebował spokoju i odpoczynku, a każdą chwilę życia, którą od kiedy usłyszał diagnozę, zaczął o wiele bardziej doceniać, chciał spędzić ze swoją ukochaną.

My również składamy najbliższym pana Bronisława Cieślaka najszczersze wyrazy współczucia. Jego odejście to bez wątpienia ogromna strata.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł