Maria Sadowska z mężem Żródło: eastnews & TRICOLORS

Jedne z najdziwniejszych oświadczyn w polskim show biznesie. Maria Sadowska ujawniła, gdzie znalazła pierścionek

6 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Maria Sadowska opowiedziała o nietypowych zaręczynach, jakie zgotował dla niej ukochany. Adrian Łabanowski zdecydował się ukryć pierścionek… w ziemi. Reżyserka musiała zadać sobie sporo trudu, by wykopać skrzynię, w której partner umieścił cenną obietnicę wspólnej przyszłości.

  • Maria Sadowska poznała Adriana Łabanowskiego na festiwalu
  • Artystka wyznała, że jej ukochany zakopał zaręczynowy pierścionek na wzgórzu
  • Do dziś para tworzy udany, szczęśliwy związek

Piosenkarka i reżyserka Maria Sadowska zgodziła się przywołać w myślach moment zaręczyn z liderem zespołu No Logo, Adrianem Łabanowskim, na potrzeby programu “Śluby Gwiazd”. Jak wyznała, nie należy do osób sentymentalnych. Mimo to los zapewnił jej niezwykle romantyczne, filmowe okoliczności, w jakich poznała swego przyszłego małżonka.

Maria Sadowska wspomina oryginalne oświadczyny

Los skrzyżował życiowe drogi Marii Sadowskiej i Adriana Łabanowskiego w Ostródzie. Odbywał się tam festiwal muzyki reggae, na który oboje postanowili się wybrać. Reżyserka nie ukrywa, że ich pierwsze spotkanie wprost wstrzymało bieg czasu.

- To było tak jak w filmie, gdy Adrian się odwrócił i spojrzał na mnie poprzez tłum. Stał ok. 50 metrów ode mnie i tak jakby czas zwolnił, naprawdę, i patrzyliśmy się na siebie przez jakieś dobre pięć minut. (...) To było takie wrażenie, że czas dookoła zwolnił, wszyscy dookoła są w zwolnionym tempie i my tak stoimy w tym tłumie i patrzymy na siebie - relacjonuje Maria Sadowska.

W przypadku tej muzycznej pary oświadczyny okazały się źródłem kolejnych zaskoczeń. Jak mówi artystka, jej ukochany zaplanował je na czas, gdy oboje przebywali w domu rodzinnym Sadowskiej w Sejnach. Adrian Łabanowski pod pretekstem sadzenia drzew zaprowadził ukochaną na wzgórze, gdzie miał czekać na nią zakopany w ziemi pierścionek. Piosenkarka nie zdawała sobie wówczas sprawy z tego, że to właśnie tamtego dnia usłyszy jedno z najważniejszych w życiu pytań.

Niezwykle poruszające słowa Michała Żebrowskiego o Krzysztofie Kowalewskim. Nie można powstrzymać łezNiezwykle poruszające słowa Michała Żebrowskiego o Krzysztofie Kowalewskim. Nie można powstrzymać łezCzytaj dalej

- Powiedział mi "Słuchaj, idziemy sadzić drzewa". Zabrał mnie na takie miejsce na wzgórzu, gdzie już była spulchniona ziemia, dał mi łopatę i mówi "Masz, kop". Trochę mnie to zdziwiło, bo Adi jest raczej takim gentlemanem, który zawsze za mną wszystko nosi, a tu nagle "kop". Nie było łatwo kopać i ja tak kopię... i trafiłam na coś twardego w końcu i wykopałam szkatułkę, w tej szkatułce była jeszcze jedna szkatułka (...) no i jak się dokopałam do tego pierścionka, Adi padł na kolana i wtedy wyszło Słońce zza chmur i się zrobiło pięknie, bo to była wiosna - wspomina Maria Sadowska.

Ślub Marii Sadowskiej i Adriana Łabanowskiego odbył się wiele lat po zaręczynach. Nie stanęło to parze w drodze do szczęścia

Efektowne oświadczyny nie oznaczały dla Marii Sadowskiej szybkiego zamążpójścia. Same w sobie były dla artystki wydarzeniem tak szczęśliwym, że w jej myślach zwyczajnie nie gościły te o ceremonii zaślubin. Dodatkowo od sformalizowania związku narzeczonych powstrzymywały także inne, bardziej przyziemne czynniki takie jak brak czasu lub wystarczających środków.

Ostatecznie Maria Sadowska stanęła na ślubnym kobiercu w 2017 roku. Wyszła za Adriana Łabanowskiego krótko po swoich 40 urodzinach. Z perspektywy czasu ocenia, że był to doskonale wybrany moment - związek artystów był wówczas dojrzały i podparty wieloma wspólnie przeżytymi latami.

- Bardzo się cieszę, że wzięliśmy ten ślub, gdy byliśmy dojrzałym związkiem, z długim stażem, bo byliśmy już wtedy 10 lat razem w zasadzie. W zasadzie to było takie już stare, dobre małżeństwo - i rodzina i dzieci. To było coś fantastycznego, w takim momencie życia i też dla mnie to był moment, takiego pewnego zamknięcia - przyznaje reżyserka.

Maria Sadowska

Maria Sadowska z małżonkiem

Źródło: instagram.com/mariasadowska

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plejada, Eska

Następny artykuł