Maria Sadowska pokazała córkę Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS GDYNIA. 20.09.2019 44. Festiwal Polskich Filmow Fabularnych n/z: SADOWSKA MARIA MARYSIA

Maria Sadowska w końcu pokazała córkę, wygląda jak skóra zdjęta z matki. „Nie mogę powstrzymać łez wzruszenia”

25 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Maria Sadowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie córki. Choć piosenkarka stara się, by jej dzieci wychowywały się z dala od błysku fleszy, w niedzielę postanowiła zrobić wyjątek. Lila, która tego dnia obchodziła 9. urodziny, coraz bardziej przypomina sławną mamę.

Maria Sadowska od lat nie znika z polskiego show-biznesu. Ceni sobie jednak prywatność, dlatego w sieci niełatwo o znalezienie zdjęć jej rodziny. Szczególną uwagę piosenkarka przywiązuje między innymi do zapewnienia normalnego dzieciństwa swoim pociechom. Chce, by Iwo i jego starsza siostra Lili wychowywali się bez towarzystwa fotoreporterów.

Maria Sadowska opublikowała zdjęcie córki. Lili pozuje w stroju syrenki

Choć Maria Sadowska nie ukrywa dzieci przed światem, nie dzieli się ich zdjęciami na co dzień. Fotografie Iwana i Lilki stanowią w mediach społecznościowych prawdziwy wyjątek. Taki zdarzył się między innymi w niedzielę. Z okazji 9. urodzin córki Maria Sadowska opublikowała w sieci jej zdjęcie. Jak sama przyznała, nie mogła się powstrzymać.

- Kochani ! Prawie nigdy nie zamieszczam zdjęć moich dzieci, ale dziś nie mogę się powstrzymać i muszę zrobić wyjątek. 9 lat temu ta piękna i mądra osoba przyszła na świat i zmieniła moje życie na milion razy lepsze i prawdziwsze niż kiedykolwiek. Dziś urodziny Lili a ja pękam z dumy i nie mogę powstrzymać łez wzruszenia – napisała pod zdjęciem na Instagramie.

Fotografia, której główną bohaterką jest 9-letnia Lila w stroju syrenki, wywołała niemałe poruszenie wśród internautów. Sympatycy Marii Sadowskiej obsypali jej córkę komplementami, składając dziewczynce najlepsze życzenia. Zwrócili też uwagę na uderzające podobieństwo Lilki do sławnej mamy.

Była żona Wiśniewskiego usłyszała porażającą diagnozę, jest nieuleczalnie chora. Jej życie diametralnie się zmieniłoByła żona Wiśniewskiego usłyszała porażającą diagnozę, jest nieuleczalnie chora. Jej życie diametralnie się zmieniłoCzytaj dalej

- Sto lat dla córci! Mega podobna do mamy – napisała jednak z internautek.

- Cały Ty jak byłaś dzieckiem. Sto lat dla Lili – dodała kolejna.

Dzieci Marii Sadowskiej

Podobieństwo Marii Sadowskiej i jej córki fani zauważyli już wcześniej, kiedy piosenkarka opublikowała rodzinne zdjęcie z okazji Dnia Dziecka. Oprócz Lilki na fotografii towarzyszy jej także syn Iwo. Chłopiec jest trzy lata młodszy od dziewczynki.

- Moje dzieci to moje skrzydła – pisała wówczas piosenkarka.

Lila i Iwo są owocami związku Marii Sadowskiej i Adriana Łabanowskiego. Para od wielu lat stanowi szczęśliwy związek, który został sformalizowany w 2017 roku. W rozmowie dla magazynu „Gala” piosenkarka zdradziła, że założenie rodziny dało jej większą motywację do artystycznego działania.

- Moja kariera ruszyła z miejsca właśnie wtedy, gdy zostałam matką. Dokonałam w tym czasie cztery razy więcej niż wówczas, gdy nie miałam dziecka. Im więcej obowiązków, tym więcej udaje się zrobić. Bardzo kocham moje dzieci, Lilę i Iwo, lubię być matką i zawsze marzyłam, żeby mieć dużą rodzinę, bo sama jestem jedynaczką – mówiła.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł