Marilyn Manson Żródło: eastnews & Matt Baron/REX

Marilyn Manson oskarżony o przemoc. Gwiazdor miał się znęcać nad kobietami

2 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Gwiazda Hollywood zarzuca Marilyn Mansonowi stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej. Evan Rachel Wood opublikowała stosowne oświadczenie, w którym opowiada o życiu u boku byłego narzeczonego. Jak twierdzi, piosenkarz umiejętnie nią manipulował; do słownych oskarżeń szybko dołączyły cztery inne kobiety.

Marilyn Manson to frontman zespołu o nazwie odzwierciedlającej imię i nazwisko piosenkarza. Mając 36 lat spotykał się z aktorką Evan Rachel Wood znaną z udziału w takich produkcjach jak: “Idy marcowe”, “Charlie musi umrzeć” czy “Zapaśnik”. Gdy media podchwyciły temat jej związku z uznawanym przez wielu za kontrowersyjnego muzykiem, Evan Rachel Wood miała zaledwie 18 lat.

Była partnerka oskarża Marilyn Mansona o przemoc. “Miałam wyprany mózg”

Oficjalne oświadczenie w sprawie Marilyn Mansona znalazło się na instagramowym profilu aktorki. Jej związek z piosenkarzem trwał 3 lata; ostatecznie rozpadł się po zaręczynach w 2010 roku. Dopiero po latach 33-letnia gwiazda Hollywood zdecydowała się ujawnić prawdę o relacji z byłym partnerem.

Evan Rachel Wood opisuje lata życia u boku Marilyn Mansona. Jak twierdzi, wypełnione były manipulacją i strachem. Brian Warner, którego świat poznał jako Marilyn Mansona, miał znęcać się nad aktorką, uciekając się między innymi do szantażu i rzucania oszczerstw.

- Moim oprawcą był Brian Warner, znany światu jako Marilyn Manson. Zaczął mnie uwodzić, gdy byłam nastolatką, a następnie znęcał się nade mną przez kilka lat. Miałam wyprany mózg, byłam manipulowana. Postanowiłam skończyć z życiem w strachu przed odwetem, oszczerstwami i szantażem. Piszę to, aby zdemaskować niebezpiecznego człowieka i wskazać branże, które mu pomagały, zanim zrujnuje kolejne życia. Wspieram wiele ofiar, które nie będą już milczeć - czytamy na oficjalnym profilu Evan Rachel Wood.

Nie żyje gwiazda popularnego serialu. Aktor miał tylko 44 lataNie żyje gwiazda popularnego serialu. Aktor miał tylko 44 lataCzytaj dalej

Wyznanie aktorki na Instagramie to nie pierwszy raz, gdy gwiazda Hollywood postanowiła poruszyć temat Marilyn Mansona publicznie. Wcześniej mówiła o stosowaniu wobec niej przemocy w wywiadzie dla “Rolling Stone”, który ukazał się na łamach czasopisma w 2016 roku. Evan Rachel Wood zeznawała również przed Kalifornijską Komisją Senacką do spraw Bezpieczeństwa Publicznego.

Była partnerka Marilyn Mansona opisywała wówczas, do czego zmuszał ją ex-narzeczony. Piosenkarz miał podejmować wyjątkowo okrutne praktyki mające na celu potwierdzić przywiązanie partnerki. Marilyn Manson miał zmuszać aktorkę do pozostawania w bezruchu i kaleczyć ją.

- Jednego razu przyparł mnie do kąta w naszej sypialni i kazał mi klęknąć. Związał mi ręce i stopy. Kiedy byłam uwięziona, bił mnie po wrażliwych częściach ciała. Dla niego był to sposób na sprawdzenie mojej uległości i oddania. Ból był rozdzierający - relacjonowała Evan Rachel Wood.

Parę miesięcy temu piosenkarz miał przerwać wywiad prowadzony przez pracownika portalu Metal Hammer na wspomnienie nazwiska Evan Rachel Wood. Po tym zdarzeniu osoby współpracujące z Marilyn Mansonem opublikowały stosowne oświadczenie. Dementowano w nim doniesienia o stosowaniu przez piosenkarza przemocy wobec ex-narzeczonej.

Ostatnie oświadczenie Evan Rachel Wood zachęciło jednak cztery inne kobiety do podjęcia działań. Panie, podobnie jak słynna Hollywoodzka aktorka, oskarżyły Marilyn Mansona o przemoc i napaść na tle seksualnym.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: pudelek.pl

Następny artykuł