Marta Manowska Żródło: eastnews & TRICOLORS

Marta Manowska skrytykowana przez widzów "Sanatorium miłości". Poszło o rozmowę z Andrzejem, prezenterka odpowiedziała

16 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Marta Manowska podpadła telewidzom. Wszystko przez rozmowę, jaką prowadząca programu “Sanatorium miłości” przeprowadziła z jednym z uczestników. Zdaniem wielu internautów Marta Manowska za bardzo narzucała panu Andrzejowi własne zdanie. Gwiazda TVP nie przeszła wobec nieprzychylnych komentarzy obojętnie. Broniła się, tłumacząc, że na antenie emitowane są zaledwie fragmenty jej konwersacji z bohaterami show.

  • Marta Manowska prowadzi program “Sanatorium miłości” od 2019 roku
  • W ostatnim odcinku przeprowadziła indywidualną rozmowę z panem Andrzejem
  • Sposób, w jaki przebiegała rozmowa, nie przypadł do gustu wielu internautom
  • Prezenterka postanowiła odpowiedzieć na krytykę

Prowadzone przez Martę Manowską show “Sanatorium miłości” zadebiutowało na antenie Telewizji Polskiej w 2019 roku. Obecnie widzowie TVP2 mogą śledzić losy uczestników trzeciej edycji programu. Jednym z bohaterów został pan Andrzej, z którym Marta Manowska ostatnio przeprowadziła indywidualną rozmowę. Sposób jej prowadzenia przez prezenterkę nie przypadł wielu telewidzom do gustu.

Marta Manowska w ogniu krytyki. Grzmią komentarze internautów, “ta rozmowa obrała złe tory”

Indywidualne rozmowy uczestników z Martą Manowską należą już do tradycji show “Sanatorium miłości”. Podobne zwyczaje prowadząca kultywuje również w programach “Rolnik szuka żony” czy “Ośmiu wspaniałych”. W niedzielnym odcinku widzowie mogli oglądać konwersację dziennikarki z panem Andrzejem.

Właśnie ta rozmowa wzbudziła w internautach największe emocje. Zdaniem wielu z nich Marta Manowska za bardzo naciskała na uczestnika i próbowała wywrzeć na nim pewną presję.

- A czy Tobie to imponuje, że Ty imponujesz? Ty jesteś zgodny ze sobą? Ty się lubisz powoływać na innych, a jaki ty jesteś naprawdę? Mi imponuje, co Ty robisz, a nie ta otoczka wokół siebie. Ty lubisz tak zwracać uwagę na siebie - dopytywała prezenterka.

Gabriel Seweryn oskarżył Magdę Gessler. Chodzi o futro za 3000 złotychGabriel Seweryn oskarżył Magdę Gessler. Chodzi o futro za 3000 złotychCzytaj dalej

W odpowiedzi pan Andrzej wyjaśnił, co motywuje go do podejmowania konkretnych działań. Zaznaczył przy tym, że prezenterka nigdy nie będzie w stanie w pełni usłyszeć tego, co gra w jego sercu.

- Ja nie gram, ja po prostu lubię pomagać innym. We mnie jest dużo energii. Po co mnie pytasz, jak sama wiesz. Nigdy nie będziesz w stanie zajrzeć mi do serca, co tam siedzi- odparł uczestnik programu.

W sieci zawrzało od negatywnych komentarzy. Były kierowane przede wszystkim do samej Marty Manowskiej, która, zdaniem widzów, zbyt mocno przekonywała uczestnika do swoich racji.

- Ta rozmowa obrała złe tory. Innych się pyta o przeszłość o dzieci, partnerów, sytuację życiowe, a tu Andrzej się musiał tłumaczyć (...). No chyba coś poszło nie tak - podzieliła się opinią jedna z internautek.

Marta Manowska odpiera zarzuty. “Pokazana jest mała cześć rozmów”

Marta Manowska postanowiła zmierzyć się z falą internetowej krytyki. Napisała w tej sprawie komentarz, w którym przedstawiła sytuację ze swojej perspektywy. Jak przekonuje prezenterka, problematyczne jest samo to, że każdy z odcinków ograniczają pewne ramy czasowe, przez co telewidzowie mogą zapoznać się jedynie z fragmentami jej rozmów z uczestnikami.

-Nie było takiej presji. Proszę zauważyć, że pokazana jest mała cześć rozmów niestety. One trwają często półtorej godziny albo i dwie. Wierzę, że to, co Andrzej odpowiadał, pokazuje go jako dobrego, ciepłego człowieka, jakim jest- napisała Mata Manowska.

SMiłości

Źródło: Instagram.com/sanatorium_milosci_tvp

Marta Manowska

Źródło: Instagram.com/martamanowska

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Plejada

Następny artykuł