Swiatgwiazd.pl
manowska

instagram.com/martamanowska

Marta Manowska pokazała zdjęcie z Grecji. Kim jest mężczyzna u jej boku?

5 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Marta Manowska przebywa na urlopie w słonecznej Grecji, skąd chwali się egzotycznymi i podgrzewającymi temperaturę zdjęciami. Na jednym z nich siedzi obok tajemniczego mężczyzny, co od razu dostrzegli jej fani. Czyżby to był jej partner? W sieci pojawiły się spekulacje.

  • Marta Manowska przebywa na wakacjach w Grecji

  • Opublikowała kilka egzotycznych zdjęć

  • Na jednym ze zdjęć obok niej siedzi tajemniczy mężczyzna

  • Fani spekulują, że może to być jej partner

Spekulacje na temat rzekomego związku Marty Manowskiej pojawiły się już jakiś czas temu, jednak omawiane zdjęcie tylko je podgrzało. Gwiazda TVP nie komentuje tych plotek.

Marta Manowska u boku partnera?

Poza omawianą dwójką na zdjęciu znajduje się jeszcze wiele osób, których Manowska nie zdecydowała się oznaczyć. Wobec tego wszyscy zaczęli się zastanawiać kim jest mężczyzna, siedzący obok niej. Warto zaznaczyć, że kilka tygodni temu dosyć głośno mówiło się, iż gwiazda miała związać się z niejakim Adamem, dźwiękowcem, którego poznała na planie jednego z programów.

Co więcej, kolorowa prasa doniosła, że są już po zaręczynach, jednak nigdy nie doczekało się to potwierdzenia. Jakby tego było mało, do mediów trafiły nawet już plotki, że mieli się ze sobą rozstać. Marta Manowska nigdy nie zdecydowała się na komentarz w tej sprawie, jednak jakiś czas temu w rozmowie z „Jastrząb Post” opowiedziała, jak radzi sobie z plotkami na temat jej życia prywatnego.

zborowska z dzieckiem

Zofia Zborowska urodziła. Jakie imię nadała dziecku?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:- Jestem za to wdzięczna, ale trochę mam takie poczucie, że w równoległej galaktyce toczy się moje życie w mediach, na które trochę nie mam wpływu. Na które ja też muszę się zgodzić. Bo jeżeli ja nie dając od siebie, nie mówiąc o każdym swoim związku, rozstaniu, nie robiąc okładek — jeżeli tego nie robię, to muszę też zaakceptować, że niestety tak jest - powiedziała Manowska.

Marta Manowska na wakacjach w Grecji

Mimo zachwytu nad potencjalnym szczęściem gwiazdy nie zabrakło również komentarzy, w których fani rozpływali się nad spędzanym przez nią czasem w słonecznej Grecji. Gwiazda serwuje mnóstwo zdjęć, które podgrzewają i tak wysoką już w naszym kraju temperaturę.

Pokazała zdjęcia ryb, pięknych widoków, z kapitanem jachtu, na którym łowiła ryby. Wszystko to można streścić do naprawdę udanego urlopu, z którego wynosi mnóstwo ciepła, radości i uśmiechu.

Jednak w dalszym ciągu pozostaje pytanie, czy mężczyzna obok jest partnerem gwiazdy, o którym spekulowano? Tego nie wiadomo, jednak jeśli tak jest, bez wątpienia prowadząca show TVP „Rolnik szuka żony” kiedyś o tym poinformuje.

Zobacz zdjęcia:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >
dorota szelągowska

Plotki

Dorota Szelągowska ma nowego partnera

Czytaj więcej >
sylwia bomba

Plotki

Jak Sylwia Bomba zachowuje się za kulisami "Tańca z gwiazdami"?

Czytaj więcej >
joanna opozda

Plotki

Ojciec Joanny Opozdy miał wypadek. Przyjął ostatnie namaszczenie

Czytaj więcej >
Tomasz Oświeciński

Plotki

Tomasz O. wypowiedział się ws. zarzutów prokuratury

Czytaj więcej >
Tomasz O

Plotki

Tomasz O. dostał poważne zarzuty. Jest podejrzewany o posługiwanie się fałszywą fakturą

Czytaj więcej >