Marta Manowska przyłapana z papierosem Żródło: TRICOLORS/East News

Marta Manowska przyłapana na paleniu podczas przerwy, fani są zdziwieni

3 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Marta Manowska zyskała wielką sławę dzięki prowadzeniu popularnego show Telewizji Polskiej pt. "Rolnik szuka żony". Dziennikarka była jedną z osób, która przyczyniła się do wielu zawartych przez rolników i kandydatki związków. Tymczasem gwiazda została przyłapana przez Paparazzi podczas przerwy w nagrywaniu jednego z programów w Gdyni. Manowska korzystała z pełni słońca i postanowiła delektować się papieroskiem.

  • Marta Manowska nagrywa program w Gdyni
  • Paparazzi przyłapali ją z papierosem
  • Dziennikarka złożyła ludziom życzenia wielkanocne.

Marta Manowska od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie przewodnictwo słynnego programu "Rolnik szuka żony". Jednak nie jest to jedyny program, na którym skupia się prezenterka. Nic dziwnego, że czasem należy jej się przerwa od pracy.

Marta Manowska przyłapana z papierosem

Mimo ciężkich czasów pandemicznych Marta Manowska nie narzeka na brak pracy. Dziennikarka bezustannie nagrywa nowości, które wkrótce lądują na antenach telewizyjnych.

Jakiś czas temu wybrała się z ekipą telewizyjną do Trójmiasta, a ściślej mówiąc do Gdyni, gdzie nagrywała jeden z programów. Podczas przerwy w pracy paparazzi uchwycili bardzo ciekawy moment.

Słynna dziennikarka korzystała z pełni słońca, które wówczas świeciło w nadmorskim mieście. Ułożyła się zatem wygodnie na kocyku, by odpocząć. Po chwili znajomy podszedł do niej, by pomóc wstać.

Maryla Rodowicz jest po szczepieniu, wystąpiły lekkie powikłaniaMaryla Rodowicz jest po szczepieniu, wystąpiły lekkie powikłaniaCzytaj dalej

W tym momencie Manowska wyciągnęła papierosa, którego wypaliła wyraźnie się delektując. Mało kto wcześniej wiedział, że 37-latka lubi podelektować się dymem papierosów.

Marta Manowska składa życzenia wielkanocne

Prowadząca "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości" zdradziła w rozmowie z "Faktem", w jaki sposób ma zamiar spędzić święta Wielkanocne. Dziennikarka nie ukrywa, że będą skromne i kameralne, spędzone w najbliższym gronie rodzinnym.

Przy okazji zdradziła, że ze wszystkich tradycji spośród świąt zmartwychwstania Pana najbardziej ceni sobie śmigus-dyngus, który u niej na Śląsku zazwyczaj był obficie obchodzony.

Tymczasem Manowska postanowiła życzyć wszystkim swoim fanom na Instagramie wesołych świąt, przy okazji zdradzając swoje wielkie przywiązanie do religii i do Boga:

- Życzę Wam głębokiego przeżycia Świąt Wielkanocnych. Tak jak potrafimy. Czy w samotności, czy z najbliższymi, w kontakcie z Bogiem. Uważajcie na siebie - napisała na Instagramie Marta Manowska.

Dołączamy się do życzeń!

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Fakt

Następny artykuł