Martyna Wojciechowska Żródło: eastnews & rajkiewiczp

Martyna Wojciechowska informuje. Zmarła uczestniczka "Kobiety na krańcu świata"

4 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Martyna Wojciechowska przekazała internautom tragiczne wieści. Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie powiadomiła fanów o śmierci jednej z bohaterek programu “Kobieta na krańcu świata”. W komentarzach pojawiły się liczne wyrazy współczucia.

  • Podróżniczka poinformowała o śmierci jednej z uczestniczek programu “Kobieta na krańcu świata”
  • Odeszła mieszkająca w Meksyku Marbella Aguilar
  • Fani “Kobiety na krańcu świata” wspominają zmarłą bohaterkę

Instagramowy profil Martyny Wojciechowskiej obfituje we wspominki z dalekich podróży, fotografie najbliższych czy malownicze ujęcia ukazujące piękno otaczającego nas świata. Tym razem podróżniczka użyła mediów społecznościowych, by przekazać obserwującym wyjątkowo przykrą informację. Odeszła jedna z uczestniczek flagowego programu stacji TVN “Kobieta na krańcu świata”.

Martyna Wojciechowska przekazuje smutne informacje

W czwartek 4 lutego Martyna Wojciechowska poinformowała fanów o śmierci Marbelli Aguilar z Meksyku, bohaterki programu “Kobieta na krańcu świata”. Jak przypomina we wpisie dołączonym do ich wspólnej fotografii, los nigdy nie był dla Marbelli Aguilar łaskawy. Kobieta praktycznie od początku swego życia mierzyła się z osobistymi dramatami.

- Smutne wieści z Meksyku… Zmarła MARBELLA AGUILAR, jedna z bohaterek programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA, której historia tak bardzo Was poruszyła. Nigdy nie miała łatwego życia, od zawsze musiała walczyć o przetrwanie. Wykorzystywana seksualnie jako mała dziewczynka, w dorosłym życiu była ofiarą przemocy domowej, a po śmierci męża zmuszona wyjść „na ulicę”, żeby zarobić na dom i trójkę dzieci. Tylko że kiedy dzieci dowiedziały się, czym mama zajmowała się w przeszłości, wyrzuciły ją z domu… - czytamy na instagramowym profilu Martyny Wojciechowskiej.

Sytuacja życiowa zmusiła Marbellę Aguilar do szukania pomocy w ośrodku dla bezdomnych, emerytowanych pracownic seksualnych. Bohaterka programu “Kobieta na krańcu świata” od lat marzyła o tym, by znów połączyć się z najbliższymi. Jak się okazuje, pozostawała z Martyną Wojciechowską w kontakcie.

Nie było księdza ani mszy. Na pogrzebie Ryszarda Kotysa pojawiło się tylko kilka osóbNie było księdza ani mszy. Na pogrzebie Ryszarda Kotysa pojawiło się tylko kilka osóbCzytaj dalej

- Marbella zauroczyła mnie swoim ciepłem, uśmiechem i brakiem żalu do świata, choć los miała ciężki. Często wysyłała mi filmiki, rysunki, piękne wiersze o miłości, które pisała. Będę za Nią tęsknić- napisała podróżniczka.

Fani programu prowadzonego przez Martynę Wojciechowską wspominają zmarłą bohaterkę

Tragiczne wieści natychmiast uaktywniły obserwujących profil Martyny Wojciechowskiej internautów. Komentujący tłumnie wyrażali wyrazy współczucia. Fani doskonale pamiętają Marbellę Aguilar z programu “Kobieta na krańcu świata” - jej historia poruszyła serca tysięcy Polek i Polaków.

Internauci, podobnie jak sama Martyna Wojciechowska, zapamiętali Marbellę jako osobę pozytywną i wytrwałą. W wyrazach uznania doceniali między innymi to, że pomimo trudnych przeżyć bohaterce “Kobiety na krańcu świata” udało się zachować pogodne usposobienie.

- Bardzo przykra wiadomość. Pamiętam ten odcinek, był słodko-gorzki. Marbella mimo ciężkiego życia, odrzucenia przez rodzinę, dla której tyle dobrego robiła, wciąż zachowała pogodę ducha. Podziwiałam ją za to. Dobrze, że miała szczęście i przyjemność spotkać się z Panią. Mam nadzieję, że teraz odnalazła spokój - napisała jedna z komentujących.

Martyna Wojciechowska

Źródło: instagram.com/martyna.world

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Pikio

Następny artykuł