Martyna Wojciechowska nie chce współpracować z mężem Żródło: Instagram.com/martyna.world

Wojciechowska i Kossakowski jednak nie poprowadzą wspólnego show. „Wspólny czas spędzamy prywatnie, nie zawodowo”

20 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Martyna Wojciechowska nie chce przystać na propozycję współprowadzenia programu ze swoim mężem. Podróżniczka nie zamierza mieszać życia prywatnego i zawodowego. Przemek Kossakowski podziela jej obawy.

  • W 2020 roku Martyna Wojciechowska wyszła za Przemka Kossakowskiego
  • Małżeństwo podróżników cieszy się ogromną popularnością
  • Para otrzymała propozycję poprowadzenia jednego programu telewizyjnego
  • Martyna odrzuciła propozycję, Przemek też nie pała entuzjazmem

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie mogą narzekać na brak fanów. Jego na Instagramie śledzi 560 tys. obserwujących, ją – aż 1,9 mln. Nic dziwnego, że duża stacja telewizyjna zaproponowała podróżnikom poprowadzenie jednego programu.

Martyna Wojciechowska nie chce współpracować z mężem. Dlaczego?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wydają się duetem idealnym. Oboje mają też ogromne doświadczenie przed kamerami. Podróżniczka od lat prowadzi „Kobietę na krańcu świata”, a jej mąż słynie z takich programów jak „Down the road” czy „Kossakowski. Szósty zmysł”. Władze TVN były pewne, że show z udziałem obu krajoznawców będzie strzałem w dziesiątkę.

Osobno tak, razem nie – takiej odpowiedzi chyba nikt w TVN się nie spodziewał. Ku rozczarowaniu fanów, którzy liczyli na wspólny program Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego, małżeństwo odrzuciło propozycję. W rozmowie z tygodnikiem „Świat i Ludzie” potwierdził to jeden z pracowników stacji.

- Na razie każde z nich daje propozycje odrębnych projektów. Uważają, że połączenie ich życia rodzinnego i zawodowego może się źle skończyć – powiedział.

Marcin Prokop nie wiedział, że ma włączony mikrofon, widzowie DDTVN zdębieli. „Chłopaki, włączcie klimatyzację”Marcin Prokop nie wiedział, że ma włączony mikrofon, widzowie DDTVN zdębieli. „Chłopaki, włączcie klimatyzację”Czytaj dalej

W końcu plotki na temat wspólnego telewizyjnego show postanowiła uciszyć sama zainteresowana. Jak zdradziła w jednym z wywiadów, oddzielenie prywatności od pracy jest dla niej bardzo ważne. Martyna Wojciechowska wyznaje zasadę, że w życiu każdy powinien mieć swoją przestrzeń.

- Wspólny czas spędzamy prywatnie, nie zawodowo. Szanujemy siebie, swoją odrębność i dobrze nam z tym – skomentowała.

Do słów żony odniósł się Przemek Kossakowski, który niedawno gościł w jednej z radiowych audycji. Dziennikarz nie zagłębiał się w szczegóły, jednak dał wyraźnie do zrozumienia, że popiera decyzję Martyny. Krótkim komentarzem zwrócił też uwagę na zagrożenia, jakie niesie dla związków wspólna praca w telewizji.

- Pracujemy w telewizji, różne rzeczy mogą być... ale nie myślę o tym z przesadnym entuzjazmem – powiedział.

Przypomnijmy, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pobrali się jesienią ubiegłego roku. Jako pierwszy radosną nowinę przekazał pan młody, publikując w sieci zdjęcie z dumnie zaprezentowanymi obrączkami.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pomponik, RMF MAXXX

Następny artykuł