Martyna Wojciechowska w czasach liceum Żródło: instagram.com martynaworld

Martyna Wojciechowska wspomina czasy swojej młodości. "Mężczyźni nosili mnie na rękach"

1 Luty 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Martyna Wojciechowska lubi pokazywać swoje stare zdjęcia na Instagramie. Ostatnio pokazała fotografię z czasów licealnych, przy okazji opowiadając nieco o placówce, do której uczęszczała.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Do jakiego liceum chodziła podróżniczka
  • Jaką była uczennicą
  • Co ją interesowało w młodości

Martyna Wojciechowska jest bardzo aktywna w social mediach. Najczęściej pokazuje swoim obserwatorom ciekawe miejsca czy przedstawia sylwetki niezwykłych ludzi, rzadziej chwali się życiem prywatnym. Czasem jednak robi wyjątki, by pochwalić się córką Marysią lub powspominać. Tak też zrobiła tym razem.

Martyna Wojciechowska pokazała stare zdjęcie

Martyna Wojciechowska postanowiła uczcić 75. rocznicę powstania liceum ogólnokształcącego, do którego chodziła. Z tej okazji wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie z czasów uczęszczania do placówki. Widać, że na rękach trzyma ją dwóch chłopaków.

- W liceum mężczyźni nosili mnie na rękach. Potem bywało różnie. Ale czas nauki w XXII L.O. im. José Martí na warszawskich Bielanach wspominam rewelacyjnie choć 'myślę, że byłam dla nauczycieli wymagającą uczennicą. Miałam nieznośną potrzebę zadawania pytań i kwestionowania wszystkiego oraz szukania nowych rozwiązań. W szkole nie zawsze jest to premiowane, ale w życiu dobrze na tym wyszłam. Ale kiedy byłam w liceum nie marzyłam o tym, co robię teraz, bo moja wyobraźnia po prostu nie sięgała tak daleko. Dziś wierzę, że JEDYNE CO NAS W ŻYCIU OGRANICZA, TO NASZA WŁASNA WYOBRAŹNIA [pisownia oryginalna - przyp.red.] - napisała.

Wypowiedź pochodzi z książki wydanej z tej właśnie okazji. Martyna Wojciechowska udzieliła w niej wywiadu. Oprócz niej do tej samej szkoły chodziła też Magda Gessler i Kuba Przygoński. Lekturę można wylicytować na aukcji, z której zysk zostanie przeznaczony na WOŚP.

Piotr Żyła zamieszkał z ukochaną w nowym domu. Awantura wisi w powietrzuPiotr Żyła zamieszkał z ukochaną w nowym domu. Awantura wisi w powietrzuCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska niemal wcale się nie zmieniła - nadal zachwyca dziewczęcym urokiem, a czas zdaje się w ogóle nie imać się podróżniczki. Jedyne, co się tak naprawdę zmieniło, to kolor włosów. Kiedyś były ciemne, dziś jedną z jej cech charakterystycznych jest burza blond fal.

Mimo niewątpliwej urody, gwieździe TVN zawsze było bliżej do chłopczycy. Od dawna interesowała ją motoryzacja. Mało kto pamięta, że kiedyś prowadziła nawet program "Automaniak" w TVN Turbo, na koncie ma także współpracę z takimi czasopismami jak "Świat motocykli" czy "Auto Moto".

Jak wspomina, ważną rolę w jej życiu odegrał tata i to jemu zawdzięcza swój silny charakter.

- Tata jest ważną osobą w moim życiu. Zawsze bardzo ze mnie dumny często popychał mnie w różne nietypowe dla kobiety sytuacje. A potem się zreflektował... - przyznaje dziennikarka w wywiadzie dla magazynu "Gala"- Zaczął się zastanawiać, jak mógł do tego dopuścić, że nie jestem eteryczną, delikatną kobietką, którą fascynuje wyłącznie gra na fortepianie i zajmowanie się domem... - wspominała w wywiadzie dla "Gali".

Dziś Martyna Wojciechowska może się pochwalić takimi osiągnięciami jak ukończenie raju Dakar, zdobycie Korony Świata i sukces serii "Kobieta na krańcu świata". Jednego fani mogą być pewni - jeśli podróżniczka postawi sobie jakiś cel, na pewno zrobi wszystko, by go osiągnąć, bez względu na przeciwności losu.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Gala

Następny artykuł