Swiatgwiazd.pl
Martyna Wojciechowska

TRICOLORS/East News

Martyna Wojciechowska w szczerych słowach o macierzyństwie. "Jestem chyba najlepszym żywym dowodem"

13 Października 2021

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Podróżniczka nie tylko realizuje się zawodowo, będąc gwiazdą programu "Kobieta na krańcu świata", ale także spełnia się w życiu prywatnym jako mama 13-letniej Marysi. Teraz postanowiła wypowiedzieć się na temat macierzyństwa i przekonać inne kobiety, że możliwe jest łączenie rodziny z rozwojem zawodowym.

Martyna Wojciechowska opowiedziała o poważnej chorobie. Lekarze nie dawali jej szans na posiadanie dziecka.

Martyna Wojciechowska przekonuje kobiety do macierzyństwa

Martyna Wojciechowska jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Oprócz prężnie rozwijającej się kariery zawodowej gwiazda zajmuje się także wychowywaniem swojej nastoletniej córki Marysi, która jest owocem związku ze zmarłym kilka lat temu Jerzym Błaszczykiem. Ostatnio podczas rozmowy z portalem JastrząbPost podróżniczka wyjawiła, czym tak właściwie jest dla niej macierzyństwo.

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak przyłapana przez paparazzi w sklepie. Zadziwiające, co kupiła

CZYTAJ DALEJ

Gwiazda wyznała, że posiadanie potomstwa wymaga wielu wyrzeczeń, ale jest to najpiękniejsze doświadczenie w życiu. Martyna Wojciechowska wyznała także, że jest najlepszym przykładem sukcesywnego łączenia obowiązków rodzicielskich z rozwojem osobistym i życiem zawodowym. Dziennikarka powiedziała też, że będąc w ciąży próbowała wyobrazić sobie, jak to jest posiadać dziecko, ale jest to jedno z tych przeżyć, których nie da się sobie wyobrazić.

-Mnie się kiedyś wydawało, że wiem, co to jest miłość. I że ja wiem, co to znaczy takie naturalne wspieranie kogoś. Ale nie wiedziałam, o czym mówię. Dla mnie macierzyństwo otworzyło nowe pokłady w mojej głowie, w moim sercu — powiedziała Martyna Wojciechowska w rozmowie z JastrząbPost

Martyna Wojciechowska szczerze o chorobie, przez którą mogła nigdy nie zostać mamą

Niedawno gwiazda podczas rozmowy z Tomaszem Sekielskim wyznała, że informacja o ciąży była dla niej sporym zaskoczeniem. Wszystko z powodu choroby i operacji, która mogła uniemożliwić jej zostanie mamą.

-Oczywiście wiem, skąd się biorą dzieci, ale dostałam diagnozę od lekarzy, że nie mogę być mamą. W związku z tym nauczyłam się żyć z tobą myślą, która jest trudna jako dla kobiety, ale przyzwyczaiłam się do myśli, że macierzyństwo nie będzie mi w życiu dane — wyznała Martyna Wojciechowska

Dziennikarka wyjawiła także, że długo zastanawiała się nad tym, jak pogodzi wychowanie dziecka ze swoim życiem zawodowym. W tamtym okresie jej kariera znajdowała się w szczytowym momencie, a większość osób z otoczenia gwiazdy powtarzała jej, że pogodzenie tych dwóch ról jest wręcz niemożliwe.

-Próbowałam poukładać to sobie w głowie, bo moje życie było szalenie rozpędzone: byłam w trakcie realizacji projektu "Korona Ziemi", pracowałam w "National Geographic" jako redaktor naczelna i zastanawiałam się, jak to przemodelować i czy można być podróżniczką z dzieckiem — wyznała Martyna Wojciechowska

Źródła: radiozet.pl, pomponik.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Zdumiewające, co pokazała Magda Gessler. Wszystko się nagrało, nie spodziewaliśmy się takiego widoku
2. Kacper Kuszewski nagle zniknął z "TTBZ". Niebywałe, co teraz się z nim dzieje. Wszyscy byli w błędzie
3. Czołowa gwiazda największego hitu walczy ze śmiertelną chorobą. Dramatyczny wpis w sieci. "Czas odpuścić"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Michała Wiśniewskiego?

Pytanie 1 z 6

Która z nich była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego?


Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Plotki

Magda Gessler ostro komentuje dzieło Roksany: „Mam wrażenie, że ktoś zrobił kupę"

Czytaj więcej >
Netflix

Plotki

Blokada i czarne namioty w centrum Warszawy. Będzie nowa polska produkcja na Netfliksie

Czytaj więcej >
Magdalena Ogórek

Plotki

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz o swojej relacji. Prezenterka zdradziła jeszcze jedną rzecz

Czytaj więcej >

Plotki

Gienek z "Rolnicy. Podlasie" cierpi na nieprzyjemną dolegliwość

Czytaj więcej >

Plotki

Stosunki Beaty Kozidrak z byłym mężem się poprawiły? Doniesienia mogą zaskoczyć

Czytaj więcej >