Marzena Rogalska odchodzi z TVP Żródło: JAN BIELECKI/EAST NEWS

Z ostatniej chwili: Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Celebryci masowo komentują jej decyzję

16 Luty 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Marzena Rogalska od 12 lat była związana z TVP. Teraz postanowiła odejść. Wszystko opisała w poście w mediach społecznościowych. Fani przecierają oczy ze zdumienia, bowiem nic nie zapowiadało podobnej decyzji.

Marzena Rogalska zdecydowała się podjąć trudną decyzję. Postanowiła zakończyć swoją współpracę z TVP, gdzie prowadziła między innym „Pytanie na śniadanie" u boku Tomasza Kammela. Powód podała w obszernym poście na Instagramie.

Marzena Rogalska pożegnała się z TVP

Decyzja Marzeny Rogalskiej o odejściu z TVP wstrząsnęła widzami, którzy od dawna oglądają ją na małym ekranie. Jak przyznaje prezenterka, decyzja nie była łatwa, ale z nadzieją patrzy w przyszłość.

- Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”. P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa- napisała.

Zdjęcie, jakie dodała, może sugerować, że prezenterka nawiązuje do protestu mediów. Jest to bowiem charakterystyczne koło złożone z kolorowych pikseli, które zazwyczaj można zobaczyć w późnych godzinach nocnych, gdy część stacji telewizyjnych zawiesza nadawanie.

Gwiazdy reagują na post prezenterki

Ogłoszenie tej decyzji wzbudziło wielkie emocje w show biznesie, a celebryci masowo komentują post. Wszyscy wykazują swoje wsparcie dla Marzeny Rogalskiej i chwalą ją za odwagę oraz dumę. Wszystkie komentarze przywołujemy z zachowaniem oryginalnej ortografii i interpunkcji.

- Marzena!!! Ty już wiesz… Nie będę się publicznie uzewnętrzniał, ale dla mnie jesteś bohaterką!!! Wiem jak trudna musiała to być dla Ciebie decyzja - napisał Maciej Dowbor.

- Do przodu żyj! Żyj KOLOROWO! Marzenia najpiękniejsze, śnij - życzy Katarzyna Zielińska.

- Rogalu kochany, trzymam kciuki za Twoją nową wspaniałą drogę, bo że taka będzie jestem pewna! - dopinguje Anna Guzik.

- Moja Kochana. Do odważnych świat należy! Wiem co mówię! Najważniejsze, w zgodzie z sobą! Przytulam najmocniej jak potrafię - oznajmiła Joanna Koroniewska.

- Jezu, tak! Gratulacje! Duma i odwaga - ucieszyła się Margaret.

- Marzenko! Jak się kończy, to się kończy… I wtedy się dopiero zaczyna! Powodzenia - stwierdziła Ewa Wachowicz.

- Powodzenia! - napisała Anita Werner, dziennikarka TVN.

Jak widać, Marzena Rogalska może liczyć na wsparcie chyba wszystkich swoich kolegów i koleżanek z branży. Ciężko znaleźć choć jeden komentarz, który krytykowałby jej decyzję - wręcz przeciwnie, wszyscy cieszą się i trzymają za nią kciuki.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł