Marzena Rogalska i Tomasz Kammel skrytykowani Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 27.02.2020 Wiosenna ramowka TVP 2020 n/z: ROGALSKA MARZENA KAMMEL TOMASZ TOMEK

Kammel i Rogalska w ogniu krytyki za brak poparcia strajku mediów. Nieprzychylne komentarze szybko zaczęły znikać

11 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Wokół Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela rozpętała się prawdziwa burza. Prowadzący „Pytania na śniadanie” pojawili się na antenie TVP, kiedy ich koledzy z innych stacji walczyli o wolne media w Polsce. Nie umknęło to uwadze internautów, którzy wystosowali w ich stronę wiele nieprzychylnych komentarzy. Tomasz Kammel zaczął natychmiast je usuwać.

  • Marzena Rogalska i Tomasz Kammel stanowią jeden z ulubionych duetów telewizyjnych
  • Od wielu lat wspólnie prowadzą program „Pytanie na śniadanie”
  • 10 lutego 2021 roku również pojawili się na antenie TVP
  • Internauci ostro ich za to skrytykowali
  • Marzena Rogalska obroniła się odważnym komentarzem, jednak Tomasz Kammel ośmieszył się w oczach widzów

Na Marzenę Rogalską i Tomasza Kammela spłynęła fala krytyki. Dziennikarze od lat są związani z Telewizją Publiczną, która w środę nie dołączyła do ogólnopolskiego protestu „Media bez wyboru”. W związku z tym, zamiast wspierać kolegów z branży oboje pojawili się na wizji i poprowadzili kolejny odcinek „Pytania na śniadanie”. Internauci nie mieli dla nich litości.

Internauci krytykują Marzenę Rogalską i Tomasza Kammela

Afera wokół Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela rozpętała się w mediach społecznościowych, w których oboje prowadzący zamieścili wczoraj najnowsze wpisy. Żaden z nich nie odniósł się jednak do protestu niezależnych mediów. Przeciwnicy planów rządu i zwolennicy strajku od razu dali znać, co o tym myślą.

- Pani Marzenko, lubię Panią i Kammela, ale szlag mnie trafił (przepraszam za słownictwo), gdy Was wczoraj zobaczyłam w porannej ramówce. Rozumiem, że z czegoś trzeba żyć, ale w lustro czasem też trzeba spojrzeć – napisał jeden z fanów Marzeny Rogalskiej na Instagramie.

Podobne komentarze pojawiały się na profilu Tomasza Kammela. Do krytyki przyłączali się nawet jego najwięksi fani – zaznaczali, że od zawsze lubią i szanują prezentera, jednak nie potrafią zrozumieć jego najnowszych poczynań. Z minuty na minutę takich opinii wyświetlało się coraz więcej.

Nie żyje Antoni Kopff. Był autorem największych polskich przebojówNie żyje Antoni Kopff. Był autorem największych polskich przebojówCzytaj dalej

- Też Pana bardzo szanuje i lubię jako człowieka, ale pracując dla takiej stacji.....traci Pan w moich oczach. Rozumiem, że to praca, pieniądze, ale szanujmy się – napisała oburzona internautka.

Kammel i Rogalska zareagowali na krytykę. Zrobili to zupełnie inaczej

Zarówno Tomasz Kammel, jak i Marzena Rogalska są niezwykle aktywni w mediach społecznościowych. Od razu widzieli więc burzę, która rozpętała się na ich profilach. Prezenterka załagodziła sytuację jeszcze na antenie. Kończąc program „Pytanie na śniadanie”, zdecydowała się na odważny komentarz.

- Dzisiaj nie jest nam do śmiechu – powiedziała, a fani od razu zaczęli doszukiwać się w jej słowach poparcia dla niezależnych mediów.

Zupełnie inaczej na krytyczne komentarze widzów zareagował Tomasz Kammel. Oburzony prezenter zaczął usuwać je ze swojego profilu. Takim zachowaniem – jak stwierdziła duża część internautów – tylko ośmieszył się w ich oczach.

- Już lepiej, jak Pan pousuwał wszystkie komentarze? Już można dalej udawać, że wszystko w kraju jest ok? Milczą tylko tchórze. Jak Pan robi takie pieczołowite porządki, to polecam jeszcze zdjąć wszystkie lustra w mieszkaniu, chyba że jest Pan w stanie w nie patrzeć i nazywać siebie rzetelnym dziennikarzem – napisała internautka.

- Brawo panie Tomaszu. Usuwanie komentarzy jest pokazaniem środkowego palca fanom. Najlepiej zamieść sprawę pod dywan i przeczekać – skomentował kolejny internauta.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Super Express, Instagram

Następny artykuł