Marzena Rogalska odchodzi z TVP Żródło: Fot. Piotr Molecki/East News

Wiadomo, kto zastąpi Marzenę Rogalską w TVP. Widzowie mogą być zaskoczeni

17 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Marzena Rogalska poinformowała wczoraj o swoim odejściu z TVP. Od lat zajmowała ona miejsce przy boku Tomasza Kammela w programie “Pytanie na śniadanie”, była też związana z programem “To był rok!”. Kto zastąpi dziennikarkę?

Marzena Rogalska zaskoczyła wszystkich widzów TVP. Z dnia na dzień postanowiła zrezygnować ze współpracy z Telewizją Polską. Wiadomo już, kto pojawi się zamiast niej w show “To był rok!”.

Marzena Rogalska odeszła z TVP

Marzena Rogalska wraz z Tomaszem Kammelem prowadziła program “Pytanie na śniadanie”. Duet sam zaczął określać się jako “Rogamel”. Nazwa zainspirowana była parami na całym świecie, jak Brangelina. Jak dalej potoczą się losy przyjaciół?

Do tej pory wydawało się, że Marzena Rogalska ma zapewnioną bezpieczną pozycję w Telewizji Polskiej. Od ponad 10 lat dziennikarka prowadziła wiele projektów stacji, jej nazwisko stało się jedną z jej wizytówek.

Jej współpraca z TVP właśnie się jednak zakończyła, o czym Rogalska poinformowała w mediach społecznościowych:

Meryl Streep zafascynowana grą polskiej aktorki. Według niej powinna dostać OscaraMeryl Streep zafascynowana grą polskiej aktorki. Według niej powinna dostać OscaraCzytaj dalej

“Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej” - tak zaczęła swój wpis na Instagramie.

Rogalska wymieniła potem miejsca, gdzie dalej będzie aktywna zawodowo. Dziennikarka nie zdradziła powodów zerwania współpracy z Telewizją Polską.

“P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu "Zacznij od nowa" okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa - napisała na zakończenie dziennikarka.”

Nowi prowadzący

W "Pytaniu na śniadanie" w roli współprowadzącej program widzowie zobaczyli dziś Izabellę Krzan.

Tomasz Kammel jak na razie nie skomentował decyzji Marzeny Rogalskiej. Serwis wirtualnemedia.pl podaje, że to właśnie on zastąpi Marzenę Rogalską w roli prowadzącego show “To był rok!”.

W TVP1 w niedzielę 14 marca o godz. 21.15 zacznie się trzecia edycja programu. Nowymi kapitanami drużyn będą również Izabella Krzan, a do niej dołączy Tomasz Wolny.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: gwiazdy.wp.pl

Następny artykuł