Mateusz Morawiecki Żródło: Fot. facebook.com/MorawieckiPL

Wiemy, jak wygląda i gdzie pracuje żona Mateusza Morawieckiego. Musi mieć sporo obowiązków

22 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Nie ma Polaka, który nie wiedziałby, kim jest Mateusz Morawiecki. Jednak czy wszyscy wiedzą, jak wygląda i czym zajmuje się żona premiera? W sieci pojawiły się jej zdjęcia, a internauci przecierają oczy ze zdumienia. Zobaczcie sami.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Gdzie Mateusz Morawiecki poznał swoją przyszłą żonę
  • Czym zajmują się ich dzieci
  • Co robi Iwona Morawiecka
  • Jak wygląda żona premiera

Mateusz Morawiecki na co dzień dba o prywatność swojej żony i ona sama trzyma się z dala od medialnego szumu. Premier nie ukrywa jednak tego, jak ważną rolę odgrywa w jego życiu ukochana. Teraz wiemy, jak wygląda i czym się zajmuje Iwona Morawiecka.

Historia miłości Mateusza Morawieckiego

Mateusz Morawiecki w grudniu 2017 roku został premierem RP. Oprócz powodzenia w sprawach zawodowych, polityk nie może narzekać na swoje życie prywatne. Niejednokrotnie słyszeliśmy od niego, jak ważna jest dla niego żona.

Początek miłości Morawieckich sięga szkoły podstawowej. Para pobrała się natomiast zaraz po zakończeniu studiów i od tego czasu stanowi bardzo zgrane małżeństwo.

Morawieccy mają czworo dzieci. Dwoje poszło w kierunku finansów i gospodarki, natomiast dwoje kolejnych - siedmioletni Ignacy i sześcioletnia Magda dopiero zaczyna swoją edukację. Aleksandra, ich najstarsza córka, studiuje na SGH, a rok młodszy od niej Jeremiasz zajmuje się stosunkami gospodarczymi w London School of Economics.

Jan Monczka zdobył sławę jako Tulipan. Widzowie przypięli mu łatkę, od której nie mógł się uwolnićJan Monczka zdobył sławę jako Tulipan. Widzowie przypięli mu łatkę, od której nie mógł się uwolnićCzytaj dalej

Żona Mateusza Morawieckiego

Iwona Morawiecka to niewątpliwie utalentowana i pracowita kobieta. Jednocześnie dbała o swoją karierę i zajmowała się dziećmi. Teraz wcale nie jest inaczej.

To na żonie premiera spoczywają domowe obowiązki w czasie, gdy on zajmuje się polityką. Jak opowiadała w prywatnych rozmowach, Iwona Morawiecka wolała, gdy Mateusz Morawiecki nie był jeszcze premierem - podaje portal jastrzabpost.pl

Żona Morawieckiego nie zrezygnowała jednak z kariery zawodowej. Zajmuje się ona nieruchomościami i ich wynajmem i jak się domyślamy - przy obowiązkach domowych wcale nie jest to łatwe.

Rzadko kiedy możemy zobaczyć wspólne zdjęcia małżonków. Te właśnie trafiły do sieci i zdecydowanie zaskakują. Okazuje się, że Iwona Morawiecka może pochwalić się bardzo ciepłym uśmiechem.

Spodziewaliście się, że żona premiera wygląda właśnie tak?

Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawiecki

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: jastrzabpost.pl

Następny artykuł