Meghan Markle i książę Harry Żródło: Fot. Rex Features/East NewsFot / Dinendra Haria/LNP/REX

Meghan Markle pominięto przy rozmowach o Megxicie. Do dziś nie może wybaczyć tego rodzinie królewskiej

12 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Meghan Markle wciąż jest przedmiotem plotek i szokujących doniesień na temat rodziny królewskiej. Tym razem na jaw wyszły kolejne niewygodne fakty. Okazało się, że Meghan nie brała udziału w rozmowach dotyczących… Megxitu.

Maghan Markle i książę Harry już ponad rok temu wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii, aby zamieszkać w słonecznej Kalifornii. Jednak życie tam wcale nie jest tak atrakcyjne, jakby się wydawało.

Meghan Markle przedmiotem sporu w rodzinie królewskiej

Z okazji pierwszej rocznicy Megxitu dziennikarze Carolyn Durand i Omida Scobie postanowili napisać książkę o Harrym i Meghan Markle “Harry i Meghan: chcemy być wolni”. W publikacji przyglądają się związkowi “royalsów z przymusu”.

Nieformalnie Meghan uznaje się za inicjatorkę całego zamieszania, jednak jak podano w książce - została pominięta w kluczowych rozmowach. Czy miała być to kara za wrogie nastawienie do rodziny królewskiej, które Meghan od początku reprezentowała?

Harry i Meghan: chcemy być wolni

Książka opowiada o relacjach księcia Harry’ego i Meghan Markle. Zaczyna się od randki, podczas której “nie mogli oderwać od siebie oczu”, a potem już wszystko potoczyło się lawinowo. Finalnie przed Bożym Narodzeniem 2019 książę Karol i królowa Elżbieta otrzymali maila od Harry’ego, w którym prosił o rozmowę dotyczącą książęcych obowiązków.

Mało kto wiedział, że zanim Marcin Prokop trafił do TVN, pracował w banku. Niestety, zwolniono go dyscyplinarnieMało kto wiedział, że zanim Marcin Prokop trafił do TVN, pracował w banku. Niestety, zwolniono go dyscyplinarnieCzytaj dalej

Harry i Meghan nie mogli uzgodnić terminu spotkania przez kilkanaście dni. W końcu powiedziano mu, że królowa jest zajęta aż do 29 stycznia. Jak podało źródło, książę czuł, że jest blokowany. Chcieli spontanicznie spotkać się z królową po wylądowaniu na lotnisku Heathrow, jednak było to wykluczone.

Wówczas Harry i Meghan opublikowali post, w którym poinformowali o rezygnacji z dotychczasowych obowiązków. “Para książęca w swoim oświadczeniu wyłuszczyła dokładnie, czego chce, nie uzgodniwszy tego najpierw z Jej Królewską Mością, a to ona jest głową instytucji” - można przeczytać w książce.

Królowa szybko zareagowała na niedopuszczalne zachowanie Harry’ego i Meghan. Aktorkę pominięto w rozmowach o tym, jak ma wyglądać Megxit, mimo że uznaje się ją za inicjatorkę całego zamieszania. Ta bezskutecznie czekała w Vancouver na możliwość wzięcia udziału w wideokonferencji, jednak jak czytamy w książce - “uznano to za zbędne”. Ostatecznie z rodziną królewską rozmawiał tylko Harry.

Jak podają Durand i Scobie, największa kłótnia w rodzinie dotyczyła pieniędzy. Wszystko przez to, że Harry i Meghan oczekiwali, że otrzymają wszystko, czego chcą. Tak się jednak nie stało.

- Porzuciłam dla tej rodziny całe swoje życie. Gotowa byłam robić wszystko, co trzeba. I oto, gdzie teraz jesteśmy - zwierzała się swojej przyjaciółce Meghan.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: pudelek.pl

Następny artykuł