Meghan Markle i książę Harry Żródło: Fot. SplashNews.com/East News

Dziwne słowa Harry'ego na temat Meghan. Według znajomych ich rozstanie jest kwestią czasu

27 Styczeń 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Związek Meghan Markle i księcia Harry’ego nie schodzi z pierwszych stron gazet. Najnowsze wieści nie są jednak zbyt optymistyczne. Okazuje się, że para boryka się ostatnio ze sporymi problemami. O wszystkim opowiedział dziennikarz Tom Bradby.

Rok temu Meghan Markle i książę Harry podjęli decyzję o tym, aby opuścić rodzinę królewską i zacząć żyć według własnych zasad. Okazuje się, że niezależność była dla małżonków dużym wyzwaniem.

Związek księcia z Meghan Markle

Książę z pewnością zdążył przyzwyczaić się do życia zgodnego z przywilejami i obowiązkami należącymi do członków rodziny królewskiej. Rok temu jednak razem ze swoją wybranką postanowił zacząć poznawać świat na nowo - samodzielnie i za swoje pieniądze.

Miało to swoją cenę. Stosunki Harry’ego i rodziny od tego czasu znacznie się pogorszyły. Od początku wiadomo było, że Harry wdał się w konflikt przede wszystkim z Williamem. Teraz na jaw wyszło, co tak naprawdę dzieje się między księciem i Meghan Markle.

Ostre słowa o Meghan Markle

Tom Bradby, zaprzyjaźniony z Harrym dziennikarz, zdradził jakiś czas temu sekret pary. Jak podaje australijski tygodnik “Women’s Day”, małżeństwo wisi na włosku. Książę Sussexu miał powiedzieć, że “podążanie za Meghan Markle to był błąd” i jest na prawdziwym rozdrożu.

Uczestnik „Milionerów” nie mógł pogodzić się z przegraną. Na wizji padło niecenzuralne słowoUczestnik „Milionerów” nie mógł pogodzić się z przegraną. Na wizji padło niecenzuralne słowoCzytaj dalej

Okazuje się, że po roku z dala od rodziny Harry jest załamany sytuacją, w jakiej się znalazł. Tom Bradby opowiedział, że dla księcia był to szczególnie trudny czas. Dopiero teraz zaczyna odczuwać skutki tej decyzji.

Dziennikarz tłumaczył, że Kalifornia jest dla Harry’ego zupełnie obca i trudno mu się w niej odnaleźć.

Harry’ego od dziecka przyzwyczajano - w Pałacu Buckingham, jak i w wojsku - do reżimu i posłuszeństwa. Wszystko to sprawiło, że niezależność jest dla księcia trudnym doświadczeniem.

- Nie rozumie zawiłości hollywoodzkiego świata i nigdy nie poczuje się tak komfortowo w tym środowisku jak jego żona. Duża część jego duszy strasznie tęskni za swoim starym życiem – i za bratem - powiedział dla tygodnika.

Według “Woman’s Day” znajomi księcia są przekonani, że rozstanie z Meghan jest tylko kwestią czasu. Podobno Harry już "zaczyna zastanawiać się nad rozstaniem, ale bez medialnego szumu".

meghan markle i książę harryArtykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: gwiazdy.wp.pl

Następny artykuł