Swiatgwiazd.pl
Michał Piróg

TRICOLORS/East News

Michał Piróg opowiedział o doświadczeniach ze szczepienia. Wszystko przebiegło pomyślnie, gwiazdor jest zadowolony

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Michał Piróg dołączył do grona tych przedstawicieli polskiej branży rozrywkowej, którzy przyjęli szczepionkę przeciw COVID-19. Prezenter pochwalił się nowiną za pomocą zdjęcia opublikowanego na łamach social mediów. Zaprezentował fano

  • Michał Piróg zaszczepił się przeciw COVID-19

  • Dał fanom znać, jak czuje się po iniekcji

  • Przy okazji podzielił się refleksją na temat szczepień

Michał Piróg zasłynął jako tancerz i prezenter, występując między innymi jako juror programu „You Can Dance - Po prostu tańcz”. Obecnie tancerz często pojawia się na Instagramie, gdzie nowinki z jego życia prywatnego śledzi pokaźna widownia ponad 500 tys. obserwujących. We wtorek 20 kwietnia Michał Piróg przekazał fanom ważną wiadomość w kwestii swojego zdrowia.

Dumny Michał Piróg prezentuje dowód przyjęcia szczepienia przeciw COVID-19

Dziś na oficjalnym profilu na Instagramie Michał Piróg obwieścił internautom, że przyjął szczepienie przeciw COVID-19. W sieci pojawiło się zdjęcie tancerza zasłoniętego maseczką, który trzymał w dłoniach stosowne dokumenty potwierdzające przyjęcie preparatu.

Jak zaznaczył na początku wpisu Michał Piróg, podobnego zdjęcia nie „strzelił sobie” nawet po odbiorze świadectwa maturalnego. W sekcji komentarzy pojawiła się informacja, że tancerz został zaszczepiony preparatem firm Pfizer i BioNTech. Dzięki aktywności prezentera w mediach społecznościowych możemy dowiedzieć się także, jak miewa się jego samopoczucie.

Okazuje się, że szczepienie przebiegło u choreografa bezproblemowo. Michał Piróg zapewnia, że na ten moment jednym niepożądanym efektem, jakiego doświadczył, jest ból w miejscu ukłucia. Prezenter prawidłowo rozpoznaje w tym jednak zjawisko całkowicie naturalne po przyjęciu szczepienia.

Wpis z misją

Pochwalenie się przyjęciem preparatu nie było głównym celem zamieszczenia publikacji w social mediach. Michał Piróg wyjaśnia, że poprzez udokumentowanie własnego szczepienia chciał przemówić do rodaków i nieco ich uspokoić. Choreograf nie dziwi się bowiem licznym obawom, jakie zgłaszają pacjenci przed przyjęciem preparatu.

Michał Piróg podzielił się refleksją na temat szczepień. Tancerz przytoczył w tym celu pewną anegdotę. Zapytał niegdyś jednego z genetyków (celebryta nie ujawnia imienia i nazwiska) o to, co specjalista sądzi o wyraźnych obawach niektórych osób przed przyjęciem preparatu przeciw COVID-19. Odpowiedź genetyka może zaskoczyć.

- Odpowiedział: to dziwne. Bo kiedy chodzi o ludzi zdrowie, to mają tysiące pytań i wątpliwości. A kiedy chodzi np. o seks to łykają niebieskie tabletki bez zająknięcia - relacjonował Michał Piróg.

Michał Piróg zachęca rodaków do tego, by poświęcili chwilę na cofnięcie się pamięcią wstecz i przypomnieli sobie, ile leków i innych medykamentów przyjęli w ciągu życia. Choreograf przypomina, że wielu z nas decydowało się na podjęcie wskazanego przez lekarzy leczenia, ufając dzisiejszej medycynie i jej postępom.

- Tak na koniec: chciałem wersje czipem, żeby łatwiej mnie namierzyć, ale niestety podobno do Polski nie doszły… - zakończył wpis celebryta.

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

  • Ile wynosi emerytura Jarosława Kaczyńskiego?

  • Martyna Wojciechowska otworzyła się na temat macierzyństwa

  • Michał Wiśniewski zabrał głos ws. szóstego dziecka

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >