Swiatgwiazd.pl
Piróg Nowakowska EN

Andrzej Iwanczuk/REPORTER / Jan Bielecki/East News

Michał Piróg szczerze o relacji z Idą Nowakowską. Rozwiał plotki o konflikcie

19 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Michał Piróg i Ida Nowakowska zaczynali razem w You Can Dance. Po prostu tańcz pod skrzydłami stacji TVN. Ida okazała się niemałą sensacją i szybko stała się ulubienicą w Telewizji Polskiej. Czy różnice światopoglądowe wpłynęły na przyjaźń tancerzy?

  • Ida Nowakowska i Michał Piróg zaczynali swoją karierę w TVN

  • Dziś Ida jest gwiazdą TVP

  • Niedawno spotkali się na ulicy

Czujni paparazzi wyłapali ostatnio niezręczne spotkanie Michała Piróga i Idy Nowakowskiej na ulicy w Warszawie. Można się jedynie domyślać, że musieli być niezwykle zmieszani. Jak było naprawdę? Czy ich przyjaźń ma jeszcze rację bytu?

Ida Nowakowska i Michał Piróg — historia kariery

Bez wątpienia tym, co łączy Michała Piróga i Idę Nowakowską, to zaplecze taneczne. Poznali się na planie You Can Dance. Po prostu tańcz, które było wówczas emitowane na TVN. Michał został wierny jednej stacji, gdzie później przypadło mu prowadzenie Top Model u boku Joanny Krupy. Nowa Generacja.

Ida szybko przeniosła się do TVP, gdzie jest prawdziwą gwiazdą. Uczestniczy w niemal każdym nowym formacie i, wydawałoby się, że nawet kiedy była w ciąży nie umieli sobie bez niej poradzić. Kobieta pojechała na porodówkę prosto ze studia Pytania na Śniadanie! Ida Nowakowska swój udział ma również przy The Voice: Kids, jest jurorką Dance Dance Dance i powróci do ukochanego You Can Dance, tym razem pod szyldem TVP i w nieco odświeżonej odsłonie — Nowa Generacja.

gromee

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Gromee zajmie miejsce Adama Strycharczuka?

CZYTAJ DALEJ

Spotkanie Idy i Michała po latach

Niezawodni paparazzi wyłapali przypadkowe spotkanie dwojga starych znajomych na ulicy — mowa oczywiście o Michale Pirógu i Idzie Nowakowskiej. Z zeznań świadków wynika, że Ida wymachiwała rękami w emocjach. Być może nie chciała wpaść na tancerza.

Sprawę wyjaśnił sam Michał, który w rozmowie z "Faktem" postanowił zdementować domysły o rzekomej nienawiści, którą pałają do siebie z Idą. Tancerz przyznał, że między nimi "nie ma mowy o złych emocjach". Postanowił również wytłumaczyć dziwne zachowanie koleżanki, która zestresowana biegła do urzędu i musiała przerwać rozmowę.

Michał dodał również, że ceni Idę za jej pasję do tańca i. Jest świadom tego, że fakt, iż pracują dla konkurencyjnych stacji, podsyca plotki o konflikcie, jednak o czymś takim w ich przypadku nie ma mowy! Jeśli chodzi o poglądy Idy, Michał Piróg postanowił przyjąć sprawiedliwe stanowisko:

-  Doskonale znam poglądy Idy. Miała takie same już dawno temu, gdy pracowaliśmy w TVN, i tu się nic nie zmieniło. Za to ją nawet szanuję, bo ona w przeciwieństwie do innych nikogo nie udaje i jest stabilna w swoich opiniach. Nie widzę powodu, byśmy nagle nie rozmawiali, mimo że wiele nas dzieli światopoglądowo. Rozmowy z Idą są zawsze miłe, bo to fantastyczna i sympatyczna kobieta, która rozkwita jako matka i żona

Historie, takie jak te, pokazują, że nawet w świecie showbiznesu, który wydaje się ociekać złośliwością, można trwać w zdrowej przyjaźni, mimo swoich uprzedzeń.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Fakt, JastrząbPost

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >