Swiatgwiazd.pl
Michał Szpak

Youtube / FilmBox Polska

Michał Szpak uczcił dzień urodzin Freddiego Mercury’ego. Dał niezwykły koncert w Krakowie

6 Września 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Michał Szpak w miniony weekend dał niezwykły, niespodziewany koncert na krakowskim rynku. Uczcił pamięć Freddy'ego Mercury'ego w niezwykły sposób.

Niezwykłe wydarzenie miało wczoraj miejsce w Krakowie - Michał Szpak dał koncert na rynku, zachęcał spacerujących do śpiewania. Wszystko z okazji urodzin wielkiego artysty.

Nietypowy występ Michała Szpaka w Krakowie

W ostatnich tygodniach Michał Szpak wielokrotnie pokazywał jak bardzo lubi kontrowersje. Promocja jego najnowszej płyty ruszyła pełną parą, a wokalista chętnie koncertuje po całej Polsce. Nawiązuje także do wielu wydarzeń społeczno-politycznych w Polsce, przez co ma opinię trudnego artysty.

Niedawno wziął udział w niezwykłym wydarzeniu organizowanym przez FilmBox Polska. Na rynku w Krakowie odbył się muzyczny flash mob z piosenkami Fredyy'ego Mercury'ego. Wszystko z okazji 75. urodzin wielkiego artysty.

Michał Szpak zagrał nie tylko zwyczajny koncert, ale i aktywnie zachęcał przechodni do zaangażowania się w to nietypowe, muzyczne wydarzenie. Odśpiewano największe hity zmarłego wokalisty, takie jak "We will rock you" czy "Bohemian rhapsody". Spotkały się z bardzo dobrym odbiorem widowni.

Koncert rozpoczął się także niezwykłym wykonaniem słynnego "Ay-oh" przez Michała Szpaka. Jednak klasyczne korespondowanie z tłumem zostało zastąpione przez instrumenty - trąbkę z wieży mariackiej oraz orkiestrę "Queen symfonicznie".

rip

Nie żyje Sarah Harding. Wokalistka zmagała się z nowotworem

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Apel Michała Szpaka

Michał Szpak dał niezwykły koncert w niedzielę, 5 września. Spotkał się on z bardzo ciepłym przyjęciem, zarówno na miejscu jak i w sieci. Nagranie tego wydarzenia w jeden dzień zdobyło ponad 80 tysięcy wyświetleń.

Okazuje się, że wybór Michała Szpaka do zaśpiewania piosenek Freddy'ego Mercury'ego nie był przypadkowy. Polski artysta nie kryje, że bardzo sobie ceni wokalistę zespołu "Queen" - uważa go za jednego z najważniejszych twórców, który pokazał czym jest wolność twórcza. Wypowiedział się w tym temacie podczas niedzielnego koncertu.

- Odnoszę wrażenie, że wiadomość od Freddiego o tym, że naprawdę możemy być kimkolwiek chcemy, jest niezwykle istotna, zwłaszcza teraz. I za to, przy okazji rocznicy jego urodzin, chcemy mu podziękować - zaapelował ze sceny.

Jak dobrze znasz Edytę Górniak?

Pytanie 1 z 5

Z jakiego miasta pochodzi Edyta Górniak?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Agata Kulesza zmaga się z problemami zdrowotnymi. Córka bardzo się o nią martwi

  • Justyna Żyła pokazała zdjęcie z ukochanym. „Uwielbiam go”

  • Zdrowa opalenizna jak u gwiazd? Bez solarium, bez „smażenia się na słońcu”

źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >