Michał Wiśniewski pokazał syna Żródło: Fot. TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski opublikował pierwsze zdjęcia Falco Amadeusa

5 Marzec 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Michał Wiśniewski aż trzy miesiące zwlekał z publikacją w sieci zdjęć swojej najmłodszej pociechy - Falco Amadeusa. W końcu jednak fani mogli zobaczyć synka gwiazdy i sądząc po ich komentarzach - warto było czekać.

  • Falco Amadeus przyszedł na świat pod koniec stycznia
  • Michał Wiśniewski strzegł prywatności syna
  • Wokalista cieszy się z późnego ojcostwa
  • Fani są zachwyceni zdjęciami malucha

Falco Amadeus, najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego, przyszedł na świat 30 stycznia. Od tego czasu fani wokalisty z niecierpliwością czekali na zdjęcia maleństwa. Te do sieci trafiły wczoraj.

Michał Wiśniewski pokazał syna

Falco Amadeus to najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego i jego żony, Poli. Wspólna pociecha od początku była na językach największych portali plotkarskich, a wokalista od dawna nie był takim obiektem zainteresowania.

Małżeństwo z Polą wokalista chciał jednak trzymać z dala od prasy - inaczej niż było to w przypadku poprzednich związków. Wiśniewski do czasu próbował też ustrzec przed mediami małego Falco, w czym przeszkodził mu jakiś czas temu starszy syn. Opublikował on zdjęcie brata na Instagramie, jednak szybko usunął relację.

Wokalista zdążył już zmienić zdanie na temat prywatności i wczoraj pochwalił się wizerunkiem malucha. Trzeba przyznać, że nie mógł bardziej osłodzić naszego dnia.

Śmierć Ludmiły Jakubczak wstrząsnęła Polską lat 60.Śmierć Ludmiły Jakubczak wstrząsnęła Polską lat 60.Czytaj dalej

Do fotografii dodał uroczy opis napisany z perspektywy synka:

"Out of the dark - Into the light! Mam na imię Falco od idola mojego taty. Nie, nie mógłbym się nazywać Świętopełek, bo nie pasowałbym do reszty ferajny. Dziękuję za pomoc rodzicom i za wszystkie cudowne prezenty! Jestem zdrowy i niczego mi nie brakuje” - czytamy na Instagramie Wiśniewskiego.

Przy okazji Michał Wiśniewski poprosił o pomoc dla innego dziecka. Do postu dodał link do zbiórki pieniędzy na leczenie chorej dziewczynki.

Pod postem pojawiły się takie komentarze, jak: "Widać podobieństwo do Pana", "Sama słodycz!", "Śliczne maleństwo" czy "Piękny".

Wiśniewski o późnym ojcostwie

Jak zapewnił artysta w rozmowie z "Faktem" - “powrót do pieluch odmładza”, a on zdecydowanie nie narzeka na późne ojcostwo. Dodał, że nie tylko on został tatą tak późno i wspomniał byłego teścia, Apoloniusza Tajnera - ten zdecydował się na ojcostwo w wieku 65 lat.

- Dziecko w tym wieku to taka trochę rewitalizacja starszego pana. Mam nadzieję, że koledzy w moim wieku się nie będą mieć mi za złe tego stwierdzenia, bo czujemy się na 18 lat, a przecież podchodzimy pod pięćdziesiątkę - mówił piosenkarz.

Michał Wiśniewski - syn

Michał Wiśniewski - syn

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: pudelek.pl / fakt.pl

Następny artykuł