Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Michał Wiśniewski wyjaśnił, dlaczego nadaje dzieciom oryginalne imiona. "Przecież jesteśmy w Europie"

8 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Michał Wiśniewski w końcu zdradził powód nadawania dzieciom oryginalnych imion. W wywiadzie dla Faktu przyznał, że nie widzi, by cokolwiek było w tym nadzwyczajnego, bo "jesteśmy w Europie".

  • Nowa partnerka lidera Ich Troje
  • Michał Wiśniewski został ojcem po raz piąty
  • Muzyk tłumaczy się z oryginalnych imion nadawanych dzieciom

Bujne życie uczuciowe Michała Wiśniewskiego od lat przykuwa wzrok kolorowej prasy i tysięcy sympatyków. Lider Ich Troje ma za sobą cztery nieudane małżeństwa, a kilka miesięcy temu sakramentalne "tak" powiedział po raz piąty.

Michał Wiśniewski zaczyna od nowa

Przypomnijmy, że w wakacje 2019 roku media obiegły informacje o niespodziewanym rozwodzie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Szybko wyszło na jaw, że było to zaskoczeniem nie tylko dla opinii publicznej, ale też dla samej Dominiki.

Rewelacji nie było końca, bo już jesienią tego samego roku paparazzi przyłapali gwiazdora na schadzce z tajemniczą kobietą. Nie minęło wiele czasu, a fani dowiedzieli się, że jest to niejaka Pola, którą Michał zapoznał za pośrednictwem popularnego serwisu randkowego.

Nowa sympatia wokalisty również jest mamą czwórki dzieci i w żaden sposób nie jest związana ze środowiskiem gwiazd. Z tego też powodu Wiśniewski od samego początku trzyma ją zdala od blasku fleszy. Pola szybko wprowadziła się do wilii muzyka, a niedługo potem pojawiły się informacje, że para spodziewa się dziecka.

Opinia publiczna długo musiała czekać na oficjalne potwierdzenie ze strony Michała. Ten w wakacje ubiegłego roku nie tylko przyznał, że niebawem zostanie ojcem po raz piąty, ale też zdradził, że wiosną on i Pola wzięli ślub! Kilka dni temu na świat przyszedł Falco Amadeus, czym świeżo upieczony tata dumnie pochwalił się na swoim Instagramie.

Witaj w domu Falco! - pisał, jednak jak dotąd nie zdecydował się podzielić pierwszą fotografią maluszka.

Wiśniewski tłumaczy się z oryginalnych imion

Trudno zaprzeczyć, że nikogo nie zdziwiło imię, jakie Wiśniewski wybrał dla swojego syna. Muzyk słynie bowiem z oryginalnych imion, jakie nadaje swoim dzieciom. Pozostałe pociechy Michała noszą równie nietuzinkowe imiona: Etiennette Anna, Fabienne Marta, Vivienne Vienna, Xavier Michał.

Fani od dawna zadają sobie pytanie, dlaczego czerwonowłosy artysta stawia na tak rzadkie imiona. Jak przytacza Pudelek, w rozmowie z Faktem Michał w końcu zdradził powód.

A dlaczego miałby być Jaś, bo dziadek był Jan, wujek Jan? Daję imiona obcobrzmiące, bo przecież jesteśmy w Europie. Gdybym miał ochotę na Świętopełka, to bym dał. Taka rola rodzica, by wybrać imię dziecku, ale każde imię potrafię wytłumaczyć - mówił dla Faktu.

Wiśniewski podkreślił, że każde z imion konsultował ze swoimi żonami i wszyscy jego najbliżsi doskonale wiedzą, dlaczego zdecydował się akurat na takie.

Uzgadniałem to z każdą żoną i ona albo się zgadzała, albo nie. Każdy, kto mnie zna, wie, dlaczego syn ma na imię Falco Amadeus. Poza tym rozmawiałem wielokrotnie z dziećmi, czy mają do taty pretensje, że mają tak, a nie inaczej na imię i nigdy nie usłyszałem zarzutów - zaznaczył.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Pudelek

Następny artykuł