Michał Wiśniewski, syn błaga o pomoc Żródło: instagram.com/wisniv

Syn Michała Wiśniewskiego prosi o pomoc. Mama jego koleżanki miała poważny wypadek

11 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Michał Wiśniewski jest ojcem czwórki dzieci. Jego starszy syn właśnie opublikował na swoim Instagramie dramatyczny wpis, w którym błaga o pomoc. Mama jego koleżanki pilnie potrzebuje pomocy, liczy się każda złotówka.

  • Syn Michała Wiśniewskiego prosi o pomoc
  • Jest coraz mniej czasu

Kilka dni temu informowaliśmy, że Michał Wiśniewski po raz piąty został ojcem. Tym razem jednak to nie lider Ich Troje jest na tapecie, a jego starszy syn. Xavier za pośrednictwem InstaStory zwrócił się do obserwatorów o pomoc.

Syn Michała Wiśniewskiego błaga o wsparcie

Na InstaStory Xaviera Wiśniewskiego pojawił się wyjątkowo niepokojący wpis. Chłopak krótko przytoczył w nim dramatyczny los mamy koleżanki, która przed laty miała poważny wypadek.

Od tamtej poty kobieta jest niepełnosprawna. Po upływie 15 lat rodzinie zaczęły kończyć się środki na dalszą opiekę oraz rehabilitację. Syn Wiśniewskiego natychmiast stanął na wysokości zadania i udostępnił w swojej relacji link do zbiórki, prosząc fanów o pomoc.

Lara Gessler pokazała, jak karmi córeczkę. Fanki są zachwyconeLara Gessler pokazała, jak karmi córeczkę. Fanki są zachwyconeCzytaj dalej

Mama mojej znajomej miała wypadek, gdy ta miała trzy lata. Została poważnie potrącona przez samochód, jadąc na rowerze. Od 15 lat jest niepełnosprawna. Ma stłuczony pień mózgu i uszkodzone struktury podkorowe i móżdżek. Opiekuje się mama z babcią cały czas - zaczął Xavier.

Niestety koszta na opiekę i rehabilitację skończyły się. Każdy grosz się liczy, serio. Z góry dziękuję - dodał.

Instagram Xaviera obserwuje też wielu sympatyków jego ojca, co może pomóc nagłośnić sprawę.

Zbiórkę utworzono na stronie Zrzutka.pl, a łączna suma do zebrania do 50 tysięcy złotych. Jak dotąd udało się zgromadzić niespełna 2,5 tysiąca złotych. Kwota stale rośnie, ale wciąż jest zbyt mała, by rodzina mogła odetchnąć z ulgą.

Niżej zamieszczany link do zbiórki, który również Xavier zamieścił w swoim InstaStory.

Obrazy Świat gwiazd

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł