Michał Wiśniewski - jego była żona potwierdziła plotki o nowym związku Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 20.12.2016 Gala Mediow i Przedsiebiorcow Dobroczynnosci 2016 n/z: MICHAL WISNIEWSKI WISNIEWSKA DOMINIKA TAJNER

Dominika Tajner potwierdziła plotki. Pokazała wymowne zdjęcie. „Miłość jest w powietrzu”

21 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Była żona Michała Wiśniewskiego potwierdziła plotki o nowym związku. Opublikowała wymowne zdjęcie oraz ustawiła odpowiedni status na Facebooku. Wszystko wskazuje na to, że Dominika Tajner w końcu jest szczęśliwa.

Dominika Tajner przez długi czas dochodziła do siebie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim. Choć od kilku miesięcy w mediach spekulowano o jej nowym związku, celebrytka nie odnosiła się do tych informacji. W środę postanowiła to jednak zmienić.

Była żona Michała Wiśniewskiego potwierdziła, że jest w związku

Ubiegły rok nie był dla Dominiki Tajner łaskawy. Była żona lidera zespołu „Ich Troje” leczyła rany po rozwodzie, a dodatkowo została zakażona koronawirusem. W międzyczasie media obiegły także informacje o kolejnym ślubie Michała Wiśniewskiego i ciąży jego obecnej partnerki.

Córka Apoloniusza Tajnera postanowiła jednak wziąć się w garść i ponownie zawalczyć o swoje szczęście. Kilka miesięcy temu rozpoczęła karierę wedding plannerki, otwierając tym samym nowy rozdział w życiu. Zaczęła też spotykać się z tajemniczym Jarosławem.

Mimo burzy medialnej dotyczącej związku Dominiki Tajner z warszawskim biznesmenem celebrytka nigdy nie zdecydowała się na oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Swoim szczęściem podzieliła się jednak w środę na swoim prywatnym profilu na Facebooku. Zamieściła na nim zdjęcie opatrzone wymownym opisem.

Gwiazda Polsatu odsłoniła ciało i zaapelowała do fanek. Gwiazda Polsatu odsłoniła ciało i zaapelowała do fanek. "Ideałów nie ma"Czytaj dalej

- Miłość jest w powietrzu! Nareszcie – czytamy.

Uwadze internautów nie umknęła również zmiana statusu Dominiki Tajner. Na profilu celebrytki od niedawna widnieje wyraźny napis „w związku”. Fani nie mają wątpliwości i mocno wierzą w to, że u boku Jarosława 41-latka odnajdzie w końcu szczęście.

Rozstanie Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner przez 7 lat była żoną jednego z najbardziej kochliwych gwiazdorów polskiego show-biznesu, Michała Wiśniewskiego. Para rozwiodła się pod koniec września 2019 roku.

- Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce – mówiła wówczas Dominika Tajner.

W wywiadzie dla „Twoje Imperium” przyznała, że jej małżeństwu zaszkodziła rutyna.

- Łatwo się zgubić w rutynie codzienności, co zresztą stało się w moim małżeństwie z Michałem. Przestaliśmy rozmawiać ze sobą, dzielić się emocjami, oddaliliśmy się od siebie – powiedziała.

Dominika Tajner - zdjęcie

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Plejada, Radio Zet

Następny artykuł