Michał Wiśniewski rozpieszcza żonę Żródło: instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski pokazał, jak piecze dla ukochanej drożdżówki. "Rozpieszczanie żony drożdżówkami nie tylko w Walentynki"

12 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Michał Wiśniewski pochwalił się fanom, w jaki sposób rozpieszcza żonę. Specjalnie dla Poli, która niedawno urodziła, gwiazdor piecze słodziutkie drożdżówki. Taki facet to skarb.

  • Michał Wiśniewski po raz piąty został ojcem
  • Muzyk tłumaczy się z oryginalnych imion dla dzieci
  • Tak Michał Wiśniewski rozpieszcza żonę

Kilkanaście dni temu życie Michała Wiśniewskiego wywróciło się do góry nogami. Dzieci gwiazdora z poprzednich małżeństw są już niemal dorosłe, więc ten znów może przypomnieć sobie, jak wygląda opieka nad maleńkim dzieckiem. Na świat przyszła bowiem piąta latorośl Michała - syn Falco.

Świeżo upieczony tata tłumaczy się z oryginalnych imion dzieci

Fani Michała Wiśniewskiego długo musieli czekać na oficjalne potwierdzenie piątego ślubu i ciąży nowej partnerki. Chociaż plotek nie brakowało, gwiazdor szerokim łukiem omijał je wszystkie i dopiero po ceremonii zdradził jej szczegóły oraz potwierdził, że razem z Polą spodziewają się dziecka.

Na początku lutego do rodziny dołączył Falco, o czym świeżo upieczony tata poinformował za pośrednictwem Instagrama.

Agata Kulesza po raz pierwszy skomentowała swój rozwód. Agata Kulesza po raz pierwszy skomentowała swój rozwód. "Wciąż mam napięcie w twarzy"Czytaj dalej

Witaj w domu Falco! Rock me Amadeus - pisał.

Podobnie, jak przy pozostałej czwórce pociech, i tym razem imię dziecka wzbudziło niemałe zainteresowanie. Michał słynie z oryginalnych imion nadawanych dzieciom, a w najnowszej rozmowie z Faktem zdradził, dlaczego stawia akurat na takie wybory.

A dlaczego miałby być Jaś, bo dziadek był Jan, wujek Jan? Daję imiona obcobrzmiące, bo przecież jesteśmy w Europie. Gdybym miał ochotę na Świętopełka, to bym dał. Taka rola rodzica, by wybrać imię dziecku, ale każde imię potrafię wytłumaczyć - tłumaczył dla Faktu.

Z kolei na Instagramie rozpływał się nad tacierzyństwem.

Tacierzyństwo w okolicach 50-tki jest czymś wyjątkowym. Dzięki kochanie za to niezwykłe doświadczenie! Niedospany z przyjemnością - pisał pod zdjęcie Falco.

Tak Michał Wiśniewski rozpieszcza żonę

Chociaż piąte małżeństwo Wiśniewski trzyma zdala od blasku fleszy, sporadycznie zdarza mu się dzielić ciekawszymi wzmiankami w tym temacie. Teraz Michał postanowił pochwalić się fanom, w jaki sposób rozpieszcza ukochaną Polę, która kilka dni temu urodziła.

Na Instagramie opublikował zdjęcie, prezentując, jak własnoręcznie piecze dla niej drożdżówki. Trzeba przyznać, że o tym talencie Michała raczej mało kto wiedział. Trudno jednak nie zgodzić się, że facet, który tak dba o żonę, to prawdziwy skarb.

Rozpieszczanie żony drożdżówkami nie tylko w Walentynki - napisał.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Fakt

Następny artykuł