Michał Wiśniewski, zdjęcie syna Żródło: instagram.com/m_wisniewski1972

Syn Michała Wiśniewskiego pokazał twarz małego Falco. Szybko usunął zdjęcie z sieci

21 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Michał Wiśniewski jak dotąd nie zdecydował się pokazać twarz najmłodszego synka Falco. Niespodziewanie zrobił to za pośrednictwem Instagrama Xavier, jednak zdjęcie szybko zniknęło z sieci. Wygląda na to, chłopak odsłonił zbyt wiele.

  • Michał Wiśniewski po raz piąty został ojcem
  • Pierwsze zdjęcie małego Falco
  • Xavier pokazał twarz Falco, ale zdjęcie szybko zniknęło z sieci

Na początku lutego Michał Wiśniewski powitał na świecie swoją piątą latorośl. Maleńki Falco to owoc piątego małżeństwa muzyka z Polą, którą poznał jesienią 2019 roku. Para pobrała się wiosną 2020 roku, o czym jednak poinformowali dopiero po fakcie.

Michał Wiśniewski rozpływa się nad rodzicielstwem

Lider Ich Troje prędko poinformował na Instagramie, że właśnie urodziło mu się kolejne dziecko i już kilka dni później pokazał pierwsze zdjęcie chłopca, nie zdradzając jednak jego tożsamości.

Ostatnio natomiast w rozmowie z Faktem muzyk chętnie dumnie zachwalał późne ojcostwo. Jak stwierdził, narodziny kolejnego dziecka zadziałały na niego odmładzająco.

Olaf Lubaszenko schudł 80 kg. Na najnowszych zdjęciach ciężko go poznaćOlaf Lubaszenko schudł 80 kg. Na najnowszych zdjęciach ciężko go poznaćCzytaj dalej

Dziecko w tym wieku to taka trochę rewitalizacja starszego pana. Mam nadzieję, że koledzy w moim wieku się nie będą mieć mi za złe tego stwierdzenia, bo czujemy się na 18 lat, a przecież podchodzimy pod pięćdziesiątkę - mówił.

Przy okazji nawiązał też do byłego teścia, Apoloniusza Tajnera, który nie tak dawno również został ojcem.

Obserwując znajomych w podobnej sytuacji, czy nawet byłego teścia, który też niedawno został tatą, widzę, że dziecko cudownie wpływa na życie. Powrót do pieluch z pewnością odmładza - dodał.

Xavier pokazał zdjęcie Falco

Jak przytacza Jastrząb Post, ostatnio także syn Michała Wiśniewskiego, Xavier, powiedział, co myśli o kolejnym małżeństwie i dziecku ojca.

Podoba mi się ta rodzinna atmosfera. Bardzo cieszę się, że mam ten kontakt z tatą. Może to brzmi trochę tanio, ale to jest dla mnie najważniejsze. (…) Pomimo tego, co ludzie mogą pisać i mówić, to my wszyscy jesteśmy mega zgraną drużyną – mama, tata, dziewczynki. Chociaż mają inną mamę, to też są dla nas jak siostry. Syna Dominiki, Maksa, też traktujemy jak brata, mamy nadal z nim kontakt. W końcu wychowywaliśmy się razem - wyjaśnił chłopak.

Nic więc dziwnego, że po narodzinach Falco Xavier pospieszył z wizytą do ojca, co chętnie zrelacjonował na swoim Instagramie. Michał jak dotąd nie ujawnił wizerunku najmłodszego syna, z kolei Xavier nie omieszkał podzielić się w sieci zdjęciem braciszka, na którym widać jego twarz w pełnej okazałości.

Najwyraźniej nie do końca spodobało się to jego tacie, bowiem zdjęcie szybko zniknęło z mediów społecznościowych. Najbardziej spostrzegawczy zdążyli już jednak zapisać fotografię, która teraz krąży po sieci.

Obrazy Świat gwiazd

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Fakt, Jastrząb Post, Instagram

Następny artykuł