Michał Wiśniewski został ojcem po raz piąty Żródło: Instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski został ojcem po raz piąty. Niezwykle oryginalne imię dziecka

30 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Michał Wiśniewski po raz piąty został ojcem. Lider zespołu Ich Troje i jego żona Pola powitali na świecie swojego pierwszego wspólnego synka. Chłopiec otrzymał imię na cześć ulubionego piosenkarza świeżo upieczonego taty.

Dziecko Michała Wiśniewskiego i jego żony Poli jest już na świecie. To piąty potomek popularnego wokalisty. Odkąd mężczyzna dowiedział się, że ponownie zostanie ojcem, nie ukrywał radości.

Piąte dziecko Michała Wiśniewskiego przyszło na świat

Wiadomość o tym, że Michał Wiśniewski spodziewa się kolejnego dziecka, obiegła polskie media latem 2020 roku. Wokalista przekazał radosną nowinę, publikując w sieci nagranie z badania USG, na którym widać było już główkę dziecka.

Jak ustalił Fakt, 30 stycznia 2021 roku dziecko Michała i Poli jest już na świecie. Chłopiec – jak zaznaczał wcześniej piosenkarz – otrzymał imię Falco Amadeus. Inspiracją przy wyborze miał być dla młodego małżeństwa ulubiony muzyk Wiśniewskiego.

Przypomnijmy, że Falco Amadeus jest piątym dzieckiem lidera zespołu „Ich Troje”. Michał Wiśniewski jest już ojcem Xaviera Michała i Fabienne Marty, których doczekał się ze związku z Martą „Mandaryną” Wiśniewską, oraz Etiennette Anny i Vivienne Vienne, których matką jest trzecia żona muzyka, Anna Świątczak.

Koszmar Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Tracą ogromne sumy przez obostrzeniaKoszmar Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Tracą ogromne sumy przez obostrzeniaCzytaj dalej

Wyjątkowe oczekiwania na narodziny dziecka

Tajemnicza Pola jest piątą kobietą, z którą Michał Wiśniewski zdecydował się stanąć na ślubnym kobiercu. Latem 2020 roku para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W rozmowie z Faktem lider zespołu „Ich Troje” przyznał, że oczekiwanie na syna w okresie pandemii ma swoje plusy.

- Pandemia pozwoliła na więcej refleksji, bo zazwyczaj jesteśmy bardzo zagonieni. Dla nas to było idealne, nadrobiłem dużo rzeczy. Mam nadzieję, że ten przyszły rok wszystkim nieco odpuści. Patrzę z wielką nadzieją w przyszłość – mówił.

Przygotowania do narodzin chłopca przebiegały w wyjątkowo szczęśliwej atmosferze. Jak przyznał Michał Wiśniewski, Falco Amadeus ma już za sobą pierwsze święta, które odbyły się niedługo przed planowanym porodem. Dziś świeżo upieczeni rodzice mogą w pełni cieszyć się z obecności maluszka.

Te święta były wyjątkowe, bo pierwszy raz jesteśmy tuż przed porodem maluszka, więc można powiedzieć, że to były jego pierwsze święta. Napięcie rośnie, ja mam już 48 lat, dla mnie to taki nowy początek i wyzwanie. Jedni oczekują upragnionych wakacji, a nasza cała ósemka, bo przecież ja mam czwórkę dzieci i Pola też, wyczekujemy, jak się śmieję, dziewiątego do podziału – wyznał.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

    Źródło: Fakt
Następny artykuł