Monika Miller Żródło: instagram.com/monika.miller

Leszek Miller szczerze na temat wnuczki. "Jest niezwykle uzdolniona"

29 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Monika Miller, wnuczka byłego premiera, jest jego oczkiem w głowie. Z okazji Dnia Dziadka Leszek Miller zgodził się powiedzieć na jej temat parę szczerych słów. Jak mówi, działania fotomodelki napawają go prawdziwą dumą, której nawet nie próbuje ukryć.

Monika Miller zyskuje coraz większą popularność. Z początku była rozpoznawalna głównie z powodu powiązań rodzinnych - jej dziadkiem jest były premier Polski Leszek Miller. Fotomodelka rozwijała się jednak zawodowo, a liczni fani zachwycili się jej talentem wokalnym. Monika Miller zjednała sobie grono 120 tys. obserwujących na swym oficjalnym profilu na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie.

Były premier o Monice Miller. Jest jednym z największych fanów swojej wnuczki

O czym nie każdy wie, Monikę Miller i jej dziadka łączy wyjątkowa, serdeczna relacja. Były premier uznaje się za jednego z oddanych fanów działań swojej wnuczki. Gdy o niej opowiada, wprost pęka z dumy.

Polityk uważa, że Monika Miller jest bardzo utalentowana, czego, jak przyznaje, skrycie jej zazdrości. Z chęcią obserwuje rozwój kariery swojej wnuczki. Po tym często opowiada o dokonaniach krewnej, będąc w towarzystwie znajomych.

- Monika jest niezwykle uzdolniona i ja jej trochę zazdroszczę, bo akurat natura poskąpiła mi takich talentów. Cieszę się bardzo, kiedy widzę, że coś maluje, albo robi jakiś projekt graficzny, albo śpiewa, albo coś nagrywa... Bardzo jestem dumny, a potem opowiadam o tym swoim kolegom - powiedział europoseł.

Justyna Żyła pokazała zdjęcia z córką. Karolina idzie w ślady mamy, ma zadatki na gwiazdę?Justyna Żyła pokazała zdjęcia z córką. Karolina idzie w ślady mamy, ma zadatki na gwiazdę?Czytaj dalej

Dziadek Moniki Miller przyznaje, że dla wnuczki oddałby dosłownie wszystko, co udowadnia opowiedziana przez polityka anegdota. Zdolny do poświęceń Leszek Miller bez wahania przekazał swój gabinet nowej członkini rodziny, gdy tylko było to konieczne - stanęła tam jej kołyska. Nie pozostawia to żadnych wątpliwości co do tego, że Monika Miller zawsze zajmowała specjalne miejsce w sercu dziadka.

- Pełniłem wówczas urząd Ministra Spraw Wewnętrznych. Zapukało dwóch panów i chcieli zainstalować specjalną łączność i zapytali, gdzie jest gabinet pana ministra. Mama Moniki powiedziała wówczas, że mój gabinet jest zajęty przez wnuczkę. Odkąd Monika z nami zamieszkała, to cały świat kręcił się wokół niej - opowiedział Leszek Miller.

Sama Monika Miller również ma o swoim dziadku najlepsze zdanie. Jak mówi fotomodelka, dziadek stanowi dla niej inspirację do ciężkiej pracy i angażowania się w kolejne projekty. Przekonuje, że Leszek Miller należy do osób, które nie potrafią długo usiedzieć w jednym miejscu.

- Mój dziadek jest niesamowicie pracowity. Nie ma takich dni, że usiądzie na kanapie, obejrzy telewizję, poczyta, zaśnie. Dziadek musi albo zacząć pisać książkę, albo zaprosić swój team, żeby coś nagrać, albo napisać tweety. Zawsze musi się coś dziać - zaznacza Monika Miller.

Młoda celebrytka ma już za sobą udział w “Tańcu z gwiazdami” i debiut na ściankach. Początki jej sławy sięgają kilku lat wstecz, gdy dziadek opublikował zdjęcie swojej wnuczki na Twitterze. Potem kariera Moniki Miller potoczyła się już szybko; wydała między innymi kilka utworów muzycznych.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: dziendobry.tvn.pl, plejada.pl

Następny artykuł