Monika Mrozowska pokazała starszą córkę Żródło: instagram.com/monikakingamrozowska

Monika Mrozowska pokazała najstarszą córkę. Karolina jest piękną kobietą

23 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Monika Mrozowska pokazała najstarszą córkę. Karolina ma już 17 lat i zachwyca urodą. Wygląda jak skóra zdjęta z matki, internauci są zachwyceni.

  • Monika Mrozowska została mamą
  • Aktorka o narodzinach czwartego dziecka
  • Najstarsza córka Moniki Mrozowskiej jest już prawie dorosła

Kilka tygodni temu Monika Mrozowska po raz czwarty została mamą. Pękająca z dumy aktorka podzieliła się tą informacją na Instagramie, publikując przy okazji pierwsze zdjęcie z maleństwem. Niewielu wie, że pierworodna córka Moniki jest już prawie dorosła.

Monika Mrozowska została mamą po raz czwarty

19.01.2021 przyszedł na świat Lucjan Maciej A.L. A ponieważ poród odbywał się przez cc i był planowaną operacją podwyższonego ryzyka (stan po 3 cc) to chciałabym przede wszystkim podziękować tym wpisem wszystkim osobom, które przyczyniły się do szczęśliwego finału, który nastąpił we wtorek dokładnie o 8:50 - napisała Mrozowska pod zdjęciem z synkiem.

Aktorka podzieliła się też z fanami szczerym wyznaniem na temat porodu, przyznając, że były to jednocześnie piękne, ale i trudne chwile.

Ta nasza droga z Luckiem, nie była taka prosta, ale potrafię docenić ile mieliśmy w tym wszystkim szczęścia - dodała.

Za kilka dni wypada rocznica śmierci Pawła Królikowskiego. Smutne, jak wygląda dziś jego gróbZa kilka dni wypada rocznica śmierci Pawła Królikowskiego. Smutne, jak wygląda dziś jego gróbCzytaj dalej

Lucjan to czwarte dziecko Moniki Mrozowskiej - aktorka jest już mamą Karoliny, Józefa i Jagody. To właśnie najstarsza Karolina ostatnio zwróciła uwagę fanów aktorki. W lipcu tego roku dziewczyna będzie świętować 18.urodziny i staje się coraz bardziej podobna do mamy.

Najstarsza córka Moniki Mrozowskiej zachwyca urodą

Karolina nieczęsto pojawia się na instagramowym profilu mamy. Tym razem aktorka opublikowała dwa zdjęcia pierworodnej i uspokoiła, że wszystko jest z nią w jak najlepszym porządku.

Wszystkim osobom zaniepokojonym nieobecnością w moich SM mojej najstarszej progenitury, uprzejmie donoszę, że Karolcia ma się dobrze (nawet bardzo). Nie chodzi z nami na spacery, bo jest już na tyle duża (co niestety widać na pierwszym zdjęciu), że ma własne życie, ale w domowych pieleszach spędza czas rodzinnie, podczas wspólnych posiłków, dyskusji, a nawet od czasu do czasu obejrzy z nami jakiś film. Także to, że kogoś nie ma na zdjęciu, wcale nie oznacza, że przestał istnieć - napisała aktorka.

Tymczasem internauci nie mogą się nadziwić, na jak piękną kobietę wyrosła Karolina, która jeszcze nie tak dawno była małą dziewczynką.

Piękna córeczka - zachwala internautka.

Piękna kobietka, dzieci dorastają i mają swoje życie - dodaje kolejna.

Cudna masz córę. Jest taka podobna do ciebie - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł