Monika Olejnik w żałobie Żródło: instagram.com/monikaolejnik_official

Monika Olejnik w żałobie. Pożegnała mamę w piękny sposób

7 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Monika Olejnik w żałobie. Dziennikarka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o śmierci mamy. Pokazała też wzruszające zdjęcie z dzieciństwa.

  • Monika Olejnik straciła mamę
  • Pokazała wzruszające zdjęcie z dzieciństwa
  • Kim byli rodzice dziennikarki

Ostatnie słowa pożegnania i archiwalne zdjęcie z przeszłości - tak Monika Olejnik poinformowała swoich obserwatorów, że właśnie straciła najbliższą sercu osobę. Dziennikarka pogrążyła się w głębokiej rozpaczy.

Monika Olejnik w żałobie. Tak upamiętniła mamę

W sobotę, 6 lutego, w godzinach popołudniowych, dziennikarka TVN opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z dzieciństwa, na którym widoczna jest razem z mamą i poinformowała, że właśnie straciła najważniejszą dla niej osobę.

Żegnaj mamo - napisała krótko, dodając emotikonę w kształcie złamanego serca.

Piotr Żyła ma powody do radości. Była żona wyznała całą prawdę na temat dzieciPiotr Żyła ma powody do radości. Była żona wyznała całą prawdę na temat dzieciCzytaj dalej

Pod archiwalną fotografią internauci zostawili wiele ciepłych słów i kondolencji, próbując wesprzeć ulubioną dziennikarkę w trak trudnej chwili.

Idolko, tak bardzo tule do serca, chociaż to przytulenie nie wystarczy od tego, kto tego nie przeżył. Mogę tylko wyobrazić sobie ból i smutek. „Bądź silna”, „trudny czas” to takie okropne grzecznościowe pier**lenie... Wspominaj, a będzie żyć wiecznie, a teraz trwaj tak długo jak chcesz w smutku i rzucaj kurwami. Moje kondolencje - napisała jedna z obserwatorek.

Kim byli rodzice Moniki Olejnik?

Na temat rodziców dziennikarki powstało wiele plotek. Z przytaczanych przez Jastrząb Post informacji wynika, że sama Monika Olejnik, po publikacji książki "Resortowe dzieci", gdzie można było przeczytać o milicyjnej karierze Tadeusza Olejnika, który pracował w Służbie Bezpieczeństwa, poinformowała, że jej tata był z wykształcenia historykiem oraz doktorem habilitowanym nauk humanistycznych. Potwierdziła także, że pracował w milicji.

Olejnik zapewniała jednak czytelników, że funkcje, jakie w milicji pełnił jej ojciec, były zupełnie inne od tych opisywanych w "Resortowych dzieciach". Tadeusz Olejnik zmarł w 2015 roku w dniu swoich 83. urodzin.

Na temat mamy dziennikarki wiadomo natomiast niewiele. Sama Monika nie miała w zwyczaju o niej wspominać, choć nie ukrywała, że łączyła je wyjątkowo silna więź. Często były widywane na wspólnych spacerach po Warszawie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Następny artykuł