Swiatgwiazd.pl > Plotki > Monika Olejnik w żałobie. Pożegnała mamę w piękny sposób
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 24.03.2022 09:21

Monika Olejnik w żałobie. Pożegnała mamę w piękny sposób

Monika Olejnik w żałobie
instagram.com/monikaolejnik_official
  • Monika Olejnik straciła mamę

  • Pokazała wzruszające zdjęcie z dzieciństwa

  • Kim byli rodzice dziennikarki

Ostatnie słowa pożegnania i archiwalne zdjęcie z przeszłości - tak Monika Olejnik poinformowała swoich obserwatorów, że właśnie straciła najbliższą sercu osobę. Dziennikarka pogrążyła się w głębokiej rozpaczy.

Monika Olejnik w żałobie. Tak upamiętniła mamę

W sobotę, 6 lutego, w godzinach popołudniowych, dziennikarka TVN opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z dzieciństwa, na którym widoczna jest razem z mamą i poinformowała, że właśnie straciła najważniejszą dla niej osobę.

Żegnaj mamo - napisała krótko, dodając emotikonę w kształcie złamanego serca.

Pod archiwalną fotografią internauci zostawili wiele ciepłych słów i kondolencji, próbując wesprzeć ulubioną dziennikarkę w trak trudnej chwili.

Idolko, tak bardzo tule do serca, chociaż to przytulenie nie wystarczy od tego, kto tego nie przeżył. Mogę tylko wyobrazić sobie ból i smutek. „Bądź silna”, „trudny czas” to takie okropne grzecznościowe pier**lenie... Wspominaj, a będzie żyć wiecznie, a teraz trwaj tak długo jak chcesz w smutku i rzucaj kurwami. Moje kondolencje - napisała jedna z obserwatorek.

Kim byli rodzice Moniki Olejnik?

Na temat rodziców dziennikarki powstało wiele plotek. Z przytaczanych przez Jastrząb Post informacji wynika, że sama Monika Olejnik, po publikacji książki "Resortowe dzieci", gdzie można było przeczytać o milicyjnej karierze Tadeusza Olejnika, który pracował w Służbie Bezpieczeństwa, poinformowała, że jej tata był z wykształcenia historykiem oraz doktorem habilitowanym nauk humanistycznych. Potwierdziła także, że pracował w milicji.

Olejnik zapewniała jednak czytelników, że funkcje, jakie w milicji pełnił jej ojciec, były zupełnie inne od tych opisywanych w "Resortowych dzieciach". Tadeusz Olejnik zmarł w 2015 roku w dniu swoich 83. urodzin.

Na temat mamy dziennikarki wiadomo natomiast niewiele. Sama Monika nie miała w zwyczaju o niej wspominać, choć nie ukrywała, że łączyła je wyjątkowo silna więź. Często były widywane na wspólnych spacerach po Warszawie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Jastrząb Post