Swiatgwiazd.pl
Monika Richardson

Jan Bielecki/East News

Monika Richardson potwierdziła, że jest szczęśliwie zakochana. Jej serce zabiło mocniej

30 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Jakiś czas temu na jaw wyszedł fakt, że Monika Richardson poznała nową miłość. Jest nim biznesmen oraz producent filmowy Konrad Wojterkowski. Mężczyzna już zdążył potwierdzić ich związek w mediach społecznościowych. Teraz zrobiła to była żona Zbigniewa Zamachowskiego w rozmowie z „Super Expressem”.

  • Monika Richardson poznała nową miłość

  • Jest nim producent filmowy i biznesmen Konrad Wojterkowski

  • Dziennikarka oficjalnie potwierdziła nowy związek

Na początku 2021 roku bardzo głośno zrobiło się o rozpadzie małżeństwa Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Para zdecydowała się na rozwód i dużo mówi się o ich nowych związkach. Dziennikarka zrobiła to oficjalnie.

Monika Richardson poznała nową miłość

Rozwód Moniki i Zbigniewa Zamachowskich stał się jednym z najgłośniejszych i najbardziej zaskakujących w Polskim show-biznesie. O ile dziennikarka nie miała problemów z wypowiadaniem się na temat swoich spraw prywatnych, tak aktor niechętnie o nich opowiadał.

Do sieci trafiły zdjęcia wyprowadzki Zbigniewa Zamachowskiego z domu Moniki na Żoliborzu, które rozwiały wszelkie wątpliwości, że między nimi doszło do poważnego kryzysu. Ostatecznie stanęło na rozwodzie.

Tymczasem w mediach od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać się informacje na temat rzekomego nowego związku aktora. Miałby się spotykać ze swoją koleżanką teatralną Gabrielą Muskałą.

magda gessler (4)

Magda Gessler próbowała zażegnać konflikt właścicielki z kucharzem. Po emisji "Kuchennych rewolucji" szef kuchni wydał oświadczenie

CZYTAJ DALEJ

Jego była żona, Monika również postanowiła nie próżnować i znaleźć nowe znajomości, co, jak widać wyszło jej naprawdę dobrze i sprawnie. Niedawno światło dzienne ujrzała wiadomość, że związała się z biznesmenem i producentem filmowym Konradem Wojterkowskim. Mężczyzna oficjalnie potwierdził ich związek w mediach społecznościowych.

- To jest Monika, która przeprowadzała ze mną wywiad. Jakiś czas później spotkaliśmy się ponownie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy... i lubimy do dzisiaj, a że oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej, niż tylko na wieczorne rozmowy - napisał mężczyzna.

Monika Richardson potwierdza nowy związek

Dziennikarka niedługo po rozstaniu z aktorem wyznała, że szuka mężczyzny, z którym mogłaby rozmawiać o wszystkim, i znającego swoją wartość. Teraz w rozmowie z „Super Expressem” potwierdziła swoje uczucie.

- To bardzo świeże uczucie. Nic jeszcze nie umiem powiedzieć. Dopiero się poznajemy... Tak, serce zabiło mocniej. Ale nie chcę mówić więcej - czytamy.

Para miała wybrać się razem na zakupy, gdzie zakupili rower dla Konrada. Nie pozostaje nic, jak życzyć wszystkiego najlepszego!

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >