Swiatgwiazd.pl
Monika Zamachowska przygotowała listę wymagań dla nowego partnera

TRICOLORS/East News

Monika Zamachowska jest gotowa na nową miłość. Przygotowała już listę wymagań dla potencjalnego partnera

19 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Monika Zamachowska powoli dochodzi do siebie po rozstaniu z mężem. Choć nie ukrywa, że odejście ukochanego mocno ją zraniło, z całych sił stara się ułożyć swoje życie na nowo. W najnowszym wywiadzie dziennikarka wyznała, że nie zamierza bronić się przed n

  • Małżeństwo Moniki i Zbigniewa Zamachowskich dobiegło końca

  • Dziennikarka opowiedziała o rozstaniu w wywiadzie dla serwisu Wprost

  • Zdradziła, jaki powinien być jej nowy partner. Wskazała na konkretne cechy

Początek roku nie był łaskawy dla Moniki i Zbigniewa Zamachowskich, którzy rozstali się po niemal siedmiu latach małżeństwa. Znana para polskiego show-biznesu planuje już rozwód. O szczegółach dziennikarka opowiedziała w wywiadzie dla serwisu Wprost.

Monika Zamachowska gotowa na nową miłość

Choć bezpośrednio po rozstaniu żadne z małżonków nie chciało komentować sytuacji, w końcu na publiczną wypowiedź zdecydowała się Monika Zamachowska. Dziennikarka zdradziła, że o zakończeniu małżeństwa zadecydował jej mąż. Wówczas bardzo ją to zabolało.

Z biegiem czasu Monika Zamachowska zaczęła jednak oswajać się z myślą o rozstaniu i dziś przygotowuje się do rozwodu. Po załatwieniu wszelkich formalności zamierza ułożyć sobie życie i wrócić do poprzedniego nazwisko. Przypomnijmy, że dziennikarka największą karierę zrobiła właśnie jako Monika Richardson (więcej TUTAJ).

Co więcej, gwiazda programu „Europa da się lubić” nie zamyka swojego serca z nadzieją, że kiedyś trafi ono w ręce odpowiedniego mężczyzny. Jak podkreśliła w wywiadzie, nowy związek nie jest dla niej koniecznością. Z kimś u boku żyje się jednak prościej.

- Wolałabym też, żeby nikt nie zarzucał mi tego, co napisał jeden z internautów, że jestem typem, który „bez faceta nie potrafi żyć”. Potrafię. Pytanie, czy chcę – zaznaczyła.

Lista wymagań Moniki Zamachowskiej

Mówiąc o miłości, dziennikarka podzieliła się zbiorem cech, które powinien posiadać partner idealny. Trzeba przyznać, że lista wymagań robi wrażenie. Kandydaci na nowego partnera Moniki Zamachowskiej będą musieli się postarać.

- Takiego, który zna swoją wartość, który nie ma problemu ani ze swoją duchowością, ani seksualnością, ani ze sferą zawodową. Kogoś, kto umie rozmawiać o najtrudniejszych sprawach tak, żeby nie ranić – wskazała.

Przypomnijmy, że miłość Moniki Zamachowskiej może czaić się tuż za rogiem. Nie tak dawno jeden z portali donosił, że w otoczeniu dziennikarki pojawił się tajemniczy adorator. Dziennikarka już wtedy miała wierzyć, że kolejna relacja jest dla niej tylko „kwestią czasu” (więcej TUTAJ).

„Tak” mówiła już trzy razy

Monika Zamachowska trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym mężem był Will Richardson, z którym dziennikarka rozstała się po pięciu latach małżeństwa. Następnie wyszła za Jamie'go Malcolma. Para doczekała się dwójki dzieci – Tomka i Zosi.

Zbigniew Zamachowski był trzecim mężem Moniki Zamachowskiej. Aktor i dziennikarka pobrali się w 2014 roku.

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

źródło: Jastrząb Post, Kozaczek, Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >