Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Msza za polską kadrę i bezbłędna reakcja Bońka. Tak podsumował modlitwy kibiców
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.06.2024 18:47

Msza za polską kadrę i bezbłędna reakcja Bońka. Tak podsumował modlitwy kibiców

Euro 2024
fot. East News, KAPiF

Media obiegła nietypowa wiadomość o mszy w intencji polskiej kadry w meczu z Holandią. Na wieści zareagował Zbigniew Boniek. Co takiego zamieścił w sieci były prezes PZPN?

Msza w intencji reprezentacji Polski w meczu z Holandią

W niedzielę 16 czerwca odbył się pierwszy mecz Biało-Czerwonych w rozgrywkach Euro 2024. Drużyna polskiej reprezentacji o godzinie 15:00 rozpoczęła starcie na Volparkstadion w Hamburgu z Holendrami. Spotkanie zgromadziło przed ekranami odbiorników rzesze kibiców. Niektórzy postanowili wesprzeć piłkarzy także w inny sposób. Okazuje się, że zorganizowano mszę w intencji zwycięstwa naszych rodaków

Cezary Kulesza, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, poinformował, że udał się wraz z komisją do kościoła na mszę, by pomodlić się za zwycięstwo Polaków z drużyną Holandii. 

Zaraz jedziemy do kościoła, żeby pomodlić się za naszą reprezentację. Cały zarząd, komisja rewizyjna i sponsorzy - przekazał w programie "Euro Insajder prosto z Hamburga!" na kanale Meczyki.pl.

Polacy wściekli na TVP. Nie mogą oglądać meczu z Holandią. Jest oświadczenie Euro 2024. Tak nasze WAGs wspierają piłkarzy! Marina pokazała ciążowy brzuch, a żona Buksy… Sami zobaczcie

Zbigniew Boniek komentuje mszę świętą za polską kadrę

Informacja o tym, że odbyła się msza w intencji zwycięstwa Polaków w meczu z drużyną reprezentacji Holandii odbiła się szerokim echem w sieci. Wieści, które przekazał Cezary Kulesza, nie omieszkał skomentować Zbigniew Boniek. 

Jeden z najwybitniejszych zawodników w historii polskiego i światowego futbolu i zarazem były prezes PZPN zamieścił swoją reakcję w mediach społecznościowych, a dokładnie na platformie X (dawniej Twitter). Boniek w swoim wpisie zacytował profil Meczyki.pl i napisał:

Słuchaj Jezu jak Cię błaga lud, Słuchaj, słuchaj uczyń z nami cud.

Ostatecznie starcie Biało-Czerwonych z Holandią na Stadionie w Hamburgu zakończyło się zwycięstwem naszych przeciwników wynikiem 2:1. 

Zalewski reaguje na oskarżenia o zdradę

Rozgrywki Euro 2024 rozpoczęły się w piątek 14 czerwca. Krótko przed pierwszym meczem w ramach Mistrzostw Europy w sieci wybuchła afera, gdyż Kamil Szymczak przekazał w mediach społecznościowych, że Vanessa Rojewska zdradzała go z Nicolą Zalewskim!

Wycieczki w góry są spoko…no chyba, że podczas jednej z nich dowiadujesz się o zd…. @nico_zale poinformujesz swoją dziewczynę, co zrobiłeś z moją? - napisał. 

Zawodnik As Roma musiał zmierzyć się z wieloma negatywnymi rekcjami na swoim profilu na Instagramie. W związku z tym Zalewski postanowił wyłączyć możliwość komentowania i całkowicie skupić się meczu z Holandią. 

Zbigniew Boniek, fot. KAPiF
Zbigniew Boniek fot. KAPiF
Cezary Kulesza, fot. KAPiF
Cezary Kulesza, fot. KAPiF