Swiatgwiazd.pl
"M jak miłość": do obsady dołączy Laura Samojłowicz

Fot. facebook.com/mjakmilosc

Na plan "M jak miłość" wraca Laura Samojłowicz. Znowu zagra dziewczynę Pawła

11 Maja 2021

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Udostępnij:

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów “M jak miłość". Niedawno dowiedzieliśmy się, że na plan powraca kolejna aktorka , ale tym razem nie chodzi o Basię Kurdej-Szatan. Obsada powiększy się o… Laurę Samojłowicz.

  • Na plan "M jak miłość" wraca Laura Samojłowicz

  • Ponownie zagra rolę Majki, dziewczyny Pawła

  • O powrocie do serialu poinformowała na swoim Instagramie

  • Członek produkcji opowiedział o jej zachowaniu na planie

“M jak miłość” ponownie zaskakuje i znowu jest to pozytywna niespodzianka. Laura Samojłowicz zdradziła na swoim Instagramie, że powraca do serialu. Z kolei portal Plotek.pl dowiedział się szczegółów.

“M jak miłość” ze zmienioną obsadą

Po długiej przerwie Laura Samojłowicz wraca do “M jak miłość”, a o tym fakcie poinformowała w swoich mediach społecznościowych. Jej “przygoda” z serialem zakończyła się w 2010 roku. Wtedy też zagrała główną rolę w produkcji “Hotel 52”.

Ten epizod w karierze nie przyniósł aktorce wiele dobrego. Na planie serialu zdążyła pokłócić się z reżyserem, zarzucając mu pracę pod wpływem alkoholu. Mimo że badanie alkomatem nie wykazało niczego podobnego, Radosław Piwowarski utracił posadę, a Samojłowicz odsunięto od roli w “Hotelu 52”.

Wówczas aktorka zdecydowała się na przerwę w karierze. W tym czasie mogliśmy ją zobaczyć tylko w paradokumencie “Gliniarze”, gdzie wcieliła się w postać Weroniki Grot czy w serialu “Policjantki i policjanci”.

[EMBED-1491]

Laura Samojłowicz wraca na plan

Po ponad 10 latach Laura Samojłowicz powraca na plan “M jak miłość”. Jak poinformował Plotka informator - “zmieniła się”.

Aktorka grała w serialu Majkę, dziewczynę Pawła i teraz w serialu ma zagrać tę samą postać. Po tym, jak bohaterka wyjechała z matką za granicę, wraca do Polski. Ma spotkać się ze znajomymi, których nie widziała ponad dekadę.

- Zagra tę samą postać Majki Chojnackiej, która wraca po latach i spotyka dawnych znajomych. Laura też się zmieniła i na razie nie ma z nią problemów na planie. Jest po jednym dniu zdjęciowym - poinformował Plotka pracownik produkcji “M jak miłość”.

Jak się okazało, aktorka popadała wcześniej w konflikty z reżyserem i była znana ze swojej kapryśności i humorów. Jak na razie jednak współpraca z nią przebiega pomyślnie.

Na jej Instagramie pojawiła się relacja, w której aktorka informuje o swoich planach. Wynika z niej, że aktorka ma zagrać w 1604. odcinku:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mąż Bogumiły Wander przekazał smutne wieści o żonie

  • Magda Gessler przez karierę zaprzepaściła kontakt z synem

  • Na pogrzebie Bronisława Cieślaka pojawiła się wyjątkowa osoba

źródło: Instagram / Plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Julia Wróblewska_uśmiechnięta_chora

Plotki

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Na szczęście dłuższa hospitalizacja nie była konieczna. "Jak się pogorszy, to będę musiała wrócić"

Czytaj więcej >