Swiatgwiazd.pl
Numerologia, fot. Unsplash/Yeshi Kangrang

fot. Unsplash/Yeshi Kangrang

Najsilniejsza liczba w numerologii. U kobiet oznacza zestaw cech idealnych, u mężczyzn siłę i pracowitość

20 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Każda liczba w numerologii charakteryzuje się swoimi wyjątkowymi niepowtarzalnymi cechami, które zachwycają resztę. Tym razem jednak skupimy się na tej z nich, która uznawana jest za wręcz doskonałą. Numerologiczna Ósemka ma cechy typowe dla człowieka sukcesu.

Liczba ta uznawana jest za wręcz perfekcyjną, to wszystko z powodu jej idealnego kształtu. Po obróceniu jej w bok uzyskujemy znak nieskończoności i właśnie dlatego numerologiczna Ósemka uznawana jest za liczbę doskonałą i najsilniejszą ze wszystkich pozostałych. Jak obliczyć, którą liczbą jesteśmy i jakimi cechami odznaczają się Ósemki?

Numerologia: Jak obliczyć, którą liczbą jesteśmy?

Wyliczanie swojej liczby numerologii jest niezwykle szybkie i proste. Aby dowiedzieć się, kim jest dana osoba, wystarczy znać jej datę urodzenia. Z dnia, miesiąca i roku jesteśmy w stanie obliczyć numerologiczną liczbę każdego naszego znajomego.

Jeżeli ktoś urodził się, na przykład 19 czerwca 1999 roku będzie numerologiczną Ósemką. Aby to obliczyć, musimy dodać do siebie wszystkie liczby wchodzące w skład tej daty, w tym numer miesiąca urodzenia. Czerwiec jest szóstym miesiącem roku.

1+9+0+6+1+9+9+9 = 44

Dodajemy do tej pory, dopóki nie otrzymamy pojedynczej cyfry. Zostawiamy jedynie w przypadku takich liczb jak 11, 22 oraz 33.

4+4 = 8

Osoba ta jest więc numerologiczną Ósemką. Czym się one charakteryzują?

psychotest

Co widzisz na obrazku? Ten psychotest zdradzi, jaki będzie dla ciebie 2023 rok

CZYTAJ DALEJ

Dlaczego Ósemka jest najsilniejszą liczbą w numerologii?

Osoby urodzone jako numerologiczne Ósemki są urodzonymi liderami i mają wszystkie cechy, które powinien posiadać silny przywódca. Charakteryzuje ich ogromna ambicja, upór, pracowitość oraz determinacja w dążeniu do postawionego sobie celu.

To jednak niejedyne cechy, dzięki którym możemy nazwać je idealnymi liderami. Oprócz niesamowitej siły Numerologiczne Ósemki są także bardzo sumienne, cierpliwe i obowiązkowe, dzięki czemu nigdy nie zawiodą nie tylko swojej drużyny, ale też bliskich przyjaciół. Zawsze można liczyć na ich pomoc i wsparcie, a jeżeli podejmą się wykonania jakiegoś zadania, zrobią to z ogromną dokładnością.

Wiele osób nazywa Ósemki wizjonerami, a to dlatego, że snują kreatywne plany na przyszłość, które natychmiast wcielają w życie i dążą do ich zrealizowania. Są bardzo szczere i uczciwe, a co więcej, wystrzegają się ludzie kłamliwych i naciągających prawdę.

Nie da się jednak nazwać ich ludźmi bez wad. Wśród niezbyt pozytywnych cech można wymienić pracoholizm, nadmierną upartość, nieustępliwość, brak poczucia humoru i dystansu do samego siebie. Co więcej, numerologiczne Ósemki nie potrafią uznać kompromisu, wybaczać innym ich przewinień oraz nie kontrolują swoich wybujałych ambicji. Są niezwykle poważne, skupione na sobie i swoich racjach oraz przekonane o własnej nieomylności.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Jakie stylizacje będą królowały podczas tegorocznego Sylwestra? Przegląd sieciówek: Zara, Mango, Reserved

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

fot. Canva.com/Bergadder/jozzeppe

Drzewny horoskop celtycki ujawni całą prawdę o Tobie. Najgorzej, jeśli jesteś lipą lub topolą

Horoskop drzewny, czyli inaczej horoskop celtycki, ma wielowiekową tradycję. Niektóre źródła podają, że powstał on nawet 2 tysiące lat temu. W mitologii celtyckiej uważa się, że drzewa mają magiczną moc. Do każdego ze znaków zodiaku przypisane jest drzewo, które z kolei symbolizuje dane cechy charakteru. Sprawdź, które drzewo jest twoim opiekunem.

Zobacz galerię >

Tagi:

Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: martynaa2112@gmail.com

Podobne artykuły

psychotest, fot. Canva/123ducu

Styl Życia

Które drzwi wybierasz? Szybki psychotest pokaże, czym kierujesz się w związku

Czytaj więcej >
fot. canva.com

Styl Życia

Ile okręgów widzisz na zdjęciu? Szybki test zdradzi, czy w życiu kierujesz się sercem czy rozumem

Czytaj więcej >
fot. canva.com

Styl Życia

Ile twarzy widzisz na zdjęciu? Psychotest ukaże, co spotka Cię w 2023 roku i jak rozwiną się twoje relacje

Czytaj więcej >
Postanowienia noworoczne dopasowane do znaków zodiaku.

Styl Życia

Postanowienia noworoczne dopasowane do znaków zodiaku. Na czym skupić się w 2023 roku?

Czytaj więcej >
fot. Huy Phan z Pexels canva.com (cropped)

Styl Życia

Czym jest sneating? Uważaj na ten niebezpieczny trend w randkowaniu

Czytaj więcej >
Horoskop na styczeń 2023 roku.

Styl Życia

Horoskop na styczeń dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w pierwszym miesiącu 2023 roku?

Czytaj więcej >