Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Nasz Nowy Dom". Zmiany w nowej edycji programu. Tego chcieli widzowie!
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 20.11.2023 09:26

"Nasz Nowy Dom". Zmiany w nowej edycji programu. Tego chcieli widzowie!

Nasz Nowy Dom
Nasz Nowy Dom fot. KAPiF

Nasz Nowy Dom rusza z kolejną edycją. Już wiadomo, że wiosną program znowu pojawi się w ramówce. Zaszły jednak zmiany, o które walczyli widzowie. Kto poprowadzi nową edycję? Już wszystko wiadomo.

Zwolnienie Katarzyny Dowbor z "Nasz Nowy Dom"

Kasia Dowbor zdawała się być nieodłącznym elementem programu “Nasz Nowy Dom”. Była związana z remontowym formatem od samego początku. To ona przedstawiała widzom historie kolejnych rodzin, które potrzebowały wsparcia w wyremontowaniu domu. 

Fani, ale też bohaterowie hitowego programu stacji Polsat pokochali ją za ogromne ciepło i energię, którą wnosiła przed kamery. Po dekadzie okazało się jednak, że nie ma ludzi niezastąpionych.

 Po tym jak Edward Miszczak objął stanowisko dyrektora programowego stacji, postanowił nieco odświeżyć format i zmienić prowadzącą. Tym samym Kasia Dowbor pożegnała się z “Nasz Nowy Dom”.

Katarzyna Dowbor fot. KAPiF
Katarzyna Dowbor fot. KAPiF
Rewolucja w "Nasz nowy dom" po drastycznym spadku wyników oglądalności. Co z Romanowską? "Zabolało mnie to". Dramat Katarzyny Dowbor po zwolnieniu z "Nasz Nowy Dom"

Elżbieta Romanowska nową prowadzącą "Nasz Nowy Dom"

Następczynią Kasi Dowbor została Elżbieta Romanowska, co spotkało się z mieszanymi uczuciami widzów. Wielu z nich otwarcie pisało w sieci niepochlebne komentarze na jej temat i nie ukrywali, że nie podoba im się taka zmiana. 

Fani nie kryli, że tęsknią za Kasią i bez niej to już nie ten sam program. Minęło sporo czasu, zanim aktorka zdołała przekonać do siebie publikę.

Kultowy format remontowy, który pomaga ubogim rodzinom w wymarzonym remoncie, doczeka się kolejnej edycji. Co zmieni się na wiosnę? Już wszystko wiadomo. 

Zmiany w nowej edycji "Nasz Nowy Dom". Kto poprowadzi program?

Pojawienie się Eli Romanowskiej w programie wywołało lawinę komentarzy, a ona sama musiała zmierzyć się ze sporym hejtem. Spadła też oglądalność ostatniej edycji. 

Mimo wszystko pojawi się kolejna odsłona programu, a widzowie powoli przekonują się do nowej prowadzącej, co można wyczytać w komentarzach pojawiających się w sieci. 

Po obejrzeniu dzisiejszego odcinka, utwierdzam się w przekonaniu, że uwielbiam panię Elę w tym programie! Prawdopodobnie oburzę wielu, ale u pani Kasi ciut brakowało mi ciepła w stosunku do bohaterów. Choć miła, uśmiechnięta, ale czuć było jakiś dystans. U pani Eli to ciepło czuję - brzmiał jeden z wielu pochlebnych komentarzy. 

Jak informuje “Super Express”, trwają już prace nad odcinkami, które pojawią się we wiosennej ramówce. Miejsce prowadzącej ma pozostać bez zmian i w tej roli zobaczymy Elę Romanowską. 

Wróci jednak coś, o co mocno walczyli widzowie i pisali o tym w komentarzach praktycznie po każdym odcinku. W programie znowu zobaczymy wizualizacje zmian przygotowanych przez architektów

Elżbieta Romanowska
Elżbieta Romanowska fot. KAPiF

 

Ela Romanowska.jpg
Elżbieta Romanowska fot. KAPiF
Ela Romanowska fot. Instagram @nasznowydom
Elżbieta Romanowska fot. Instagram @nasznowydom