Natalia Klimas w szczerym wyznaniu Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 07.12.2018 CURATED BY BRITISH VOGUE n/z: KLIMAS NATALIA

Szczere wyznanie Natalii Klimas. „Czuję się jak słaba, rozhisteryzowana małolata”

26 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Natalia Klimas przyznała się do chwili słabości. Aktorka wychowuje dwie córki – półtoraroczną Zuzię i dwumiesięczną Hanię. W najnowszym wpisie zdradziła, że nie zawsze jest jej łatwo. Fani wykazali się ogromnym zrozumieniem.

Macierzyństwo Natalii Klimas od samego początku śledzą tysiące internautów. Aktorka jeszcze w czasie ciąży chętnie relacjonowała jej przebieg, publikując na Instagramie coraz to nowsze zdjęcia. Po urodzeniu drugiej córki wciąż pozostaje w kontakcie z fanami.

Szczere wyznanie Natalii Klimas

Aktorka nie należy do gwiazd, które dzielą się w mediach społecznościowych wyłącznie pozytywnymi wspomnieniami. Oprócz zdjęć przedstawiających idealne życie rodzinne na jej profilu można znaleźć także kilka refleksji. Jedna z nich pojawiła się na Instagramie w poniedziałek.

Natalia Klimas przyznała się, że nie zawsze tryska entuzjazmem, którego ludzie oczekują od świeżo upieczonych mam. Zdradziła obserwatorom, że miewa problemy z karmieniem swojej młodszej córki, a to sprawia, że się denerwuje. Wyraziła jednak nadzieję na to, że z dnia na dzień jej samopoczucie będzie lepsze.

- (…) Ale czuję jak ogarnia mnie smutek i lęk i poczucie że nie daję rady, tak jak powinnam. Ze wszystkim. A dziś zwłaszcza z karmieniem Hani. I nawet chyba nie to mnie najbardziej smuci, tylko to, że chciałabym być spokojniejsza i bardziej opanowana,w tej sytuacji, powinnam taka być Ale nie jestem. Jutro będzie wszystko dobrze. Ale dziś czuję się jak słaba, rozhisteryzowana małolata – napisała.

Mama Mariusza Czajki odchodziła w porażających warunkach. „Trzymano ją 9 godzin na korytarzu”Mama Mariusza Czajki odchodziła w porażających warunkach. „Trzymano ją 9 godzin na korytarzu”Czytaj dalej

Pod szczerym wyznaniem Natalii Klimas od razu pojawiło się wiele komentarzy. Do aktorki zaczęły zwracać się kobiety, które – podobnie jak ona – przeszły chwile załamania na początku swojej macierzyńskiej drogi. Każda z nich okazała wsparcie aktorce i zapewniła, że tego typu kryzysy są przejściowe.

- Każda mama to przeżywa. Będzie dobrze i za parę dni ten kryzys będzie tylko błahostką. Nie jesteś z tym sama. Każdy ma prawo do gorszych momentów – napisała jedna z internautek.

- Aż mama i tylko człowiek. Dużo siły wysyłam – dodała kolejna.

Natalia Klimas – kim jest?

Natalia Klimas jest polską aktorką, a jednocześnie córką znanej projektantki mody, Joanny Klimas. Widzowie mogli oglądać ją w takich produkcjach jak: „Barwy szczęścia”, „Pierwsza miłość”, „Bogowie” oraz „Wściekłość”. Wystąpiła także w zagranicznym filmie „Słyszeliście o Morganach?”, w którym zagrała u boku Hugh Granta.

Klimas przez ponad dwa lata pozostawała w związku z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, który później ożenił się z Agnieszką Szulim. Aktorka związała się natomiast z Mikołajem Boberem, z którym w 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Zuzia i Hania są wspólnymi córkami pary.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

    Źródło: Instagram, Plejada
Następny artykuł