Natalia Siwiec z mężem - skąd mają tyle pieniędzy? Żródło: East News/PHOTO ANDRZEJ LANGE / SE / EAST NEWS WARSZAWA HOTEL HILTON GALA TYGODNIKA PILKA NOZNA 2014 PILKARSKA GALA 2014 N/Z NATALIA SIWIEC I JEJ MAZ MARIUSZ RADUSZEWSKI SPORT PLEBISCYT 07/02/2015 WSZYSTKIE ZDJECIA NA HTTP://AGENCJA.SE.COM.PL

Natalia Siwiec i jej mąż nie mogą narzekać na brak pieniędzy. Na czym się dorobili?

23 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski od wielu lat pozostają w szczęśliwym związku. Para pobrała się w 2012 roku w Las Vegas, a pięć lat później powitała na świecie swoją pierwszą córkę. Choć o mężu popularnej celebrytki w mediach nie mówi się zbyt często, wiemy, czym tak naprawdę się zajmuje. Raduszewski jest biznesmenem, który wielkich pieniędzy dorobił się za oceanem.

Związku Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego z pewnością nie można zaliczyć do tych medialnych. Szczególną tajemnicą od zawsze owiana jest sylwetka męża znanej celebrytki. Burbonik zainteresował się jednak mężczyzną i zgromadził na jego temat kilka zaskakujących informacji.

Czym zajmuje się mąż Natalii Siwiec?

Mariusz Raduszewski znany jest w Polsce głównie jako mąż Natalii Siwiec. Nie każdy wie jednak, że mężczyzna ma na swoim koncie własną zagraniczną karierę. Dzięki posunięciom, na które zdecydował się podczas pobytu w Ameryce Południowej, jego rodzina nie musi martwić się o pieniądze.

45-letni biznesmen podpisał umowę, na której podstawie został współudziałowcem spółki świadczącej usługi dla FM Group. Firma uchodzi na rynku za bardzo profesjonalną, a zajmuje się dystrybucją kosmetyków różnych marek.

Mariusz Raduszewski nie zajmuje się jednak wyłącznie biznesem. Mężczyzna jest także menadżerem swojej żony, która w Polsce zyskała popularność w 2012 roku. Okrzyknięto ją wówczas najpiękniejszą kobietą rozgrywek piłkarskich – otrzymała tytuł „Miss Euro 2012”.

Edyta Górniak „płakała na każdej rozprawie”. Dziennikarz ujawnił niewygodne dla gwiazdy faktyEdyta Górniak „płakała na każdej rozprawie”. Dziennikarz ujawnił niewygodne dla gwiazdy faktyCzytaj dalej

Związek Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego

Mariusz Raduszewski pochodzi ze Szczecina. To właśnie w tych okolicach po raz pierwszy spotkał swoją obecną żonę. Jak przyznała Natalia Siwiec podczas rozmowy dla serwisu gazeta.pl, para poznała się w 2002 roku na dyskotece po wyborach Miss Bałtyku.

Od wspomnianej imprezy minęło już prawie 20 lat, a miłość Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego wciąż kwitnie. Para pobrała się w 2012 roku w Las Vegas i wciąż planuje organizację ceremonii w Polsce. W 2017 roku na świat przyszła ich pierwsza córka, Mia.

Mimo upływu lat zarówno celebrytka, jak i jej mąż, nie wiedzą, co oznacza rutyna w związku. Natalia Siwiec za każdym razem podkreśla, że oboje cały czas mocno starają się, żeby ogień, który pojawił się między nimi kilkanaście lat temu, został z nimi na zawsze.

Nie chodzimy na randki, zresztą nigdy nie chodziliśmy na randki. Kino czy zwykła kolacja na mieście to nie randka. Dla nas dłuższą randką jest wyjazd tylko we dwoje w jakieś piękne dalekie miejsce za granicą, gdzie jesteśmy tylko dla siebie, pijemy drinki, imprezujemy, kochamy się. Lubimy czasem odciąć się od świata i od codzienności. Zostawiamy córkę pod dobrą i opieką i cieszymy się sobą. To jest I potrzebne, żeby ogień nie wygasł – wyznała.

Trzyletnia Mia to jedyne dziecko, którego doczekała się Natalia Siwiec. Jej mąż ma natomiast syna z poprzedniego małżeństwa. Mateusz ma już kilkanaście lat i powoli wkracza w świat dorosłości.

Źródło: Burbonik

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Następny artykuł