Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

„Byliśmy równo kopani z każdej strony”. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz o początkach ich związku

10 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Kilkanaście lat temu związek Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza wywołał mnóstwo kontrowersji. Zakochanych dzieli bowiem 18 lat różnicy. O początkach pięknej relacji i braku akceptacji ze strony społeczeństwa para opowiedziała podczas wywiadu dla „Vivy”.

  • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz poznali się na deskach teatru
  • Mimo sporej różnicy wieku aktorkę i choreografa połączyło wyjątkowe uczucie
  • 16 sierpnia 2008 roku para stanęła na ślubnym kobiercu
  • Kilka miesięcy później na świat przyszła ich pierwsza córka, Kalina
  • Początki związku Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza nie były jednak łatwe

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia – powiedziała Natasza Urbańska, gdy wspominała początki znajomości z Januszem Józefowiczem. Była to jednak miłość tak wielka, że żadne z nich nie potrafiło z niej zrezygnować. Aktorka i choreograf opowiedzieli o niej w wywiadzie dla „Vivy”.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz o trudnych początkach wielkiej miłości

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz poznali się w 1991 roku, kiedy szesnastoletnia wówczas dziewczyna z Warszawy marzyła a karierze aktorki. Pracę u znanego reżysera i choreografa dostała jednak dwa lata później. Wcześniej uważano, że jest za młoda.

Wspólna praca połączona z ogromną pasją zbliżyła do siebie Janusza Józefowicza i Nataszę Urbańską. Początkowo oboje traktowali tę relację jako przyjaźń, a młoda aktorka widziała w reżyserze wyłącznie swojego szefa. Do dziś nie ukrywa, że bardzo jej wtedy imponował.

- Zakochałam się dużo później. Na początku imponował mi talentem, charyzmą, wiedzą, poczuciem humoru. Był autorytetem, nauczycielem, odkrywcą – wspominała w wywiadzie dla „Vivy”.

Halina Żytkowiak niegdyś była żoną Krzysztofa Krawczyka. Zmarła w przykrych okolicznościachHalina Żytkowiak niegdyś była żoną Krzysztofa Krawczyka. Zmarła w przykrych okolicznościachCzytaj dalej

Uczucie przyszło z czasem i od samego początku wiązało się z wieloma trudnościami – Janusz Józefowicz miał wówczas żonę, a jego nowa wybranka była od niego o 18 lat młodsza. Tak duża różnica wieku sprawiła, że parą zaczęły interesować się wszystkie media.

- Byliśmy równo kopani z każdej strony. Pojawił się też internet, gdzie każdy mógł bezkarnie pluć na innych. I stało się to w Polsce sportem narodowym. Wtedy dostało nam się bardzo ostro. Ja byłem bardziej odporny, ale dla Nataszy nastał naprawdę trudny okres – zdradził Janusz Józefowicz.

Pokonali wszelkie trudności. Dziś są szczęśliwymi rodzicami 12-letniej Kaliny

Plotki nie zburzyły związku Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Choreograf w obecności rodziców swojej ukochanej wyznał jej miłość, a jakiś czas później poprosił ją o rękę. W międzyczasie rozstał się z żoną, z którą doczekał się córki, jednak – jak twierdzi – nie mógł mówić o życiowej stabilizacji.

- Bardzo kochałem Dankę i Kamilkę, ale w pogoni za marzeniami zdałem na PWST w Warszawie – szkoła teatralna, stan wojenny, żona z dzieckiem na Śląsku. (…) Potem Danusia przeprowadziła się do Warszawy i pracowała w Teatrze Syrena (…) zaczęła wyjeżdżać jako tancerka na zagraniczne kontrakty, Kamilka była u babci (…) To był czas nie do nadrobienia – wspominał relację z byłą żoną.

Dziś Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są małżeństwem z niemal 13-letnim stażem. 13 grudnia 2008 roku – cztery miesiące po ślubie – para powitała na świecie swoją pierwszą wspólną córkę. Dziewczynka otrzymała imię Kalina.

Natasza Urbańska i Janusz JózefowiczNatasza Urbańska i Janusz Józefowicz na balu Fundacji TVN Nie Jesteś Sam w 2016 roku (Źródło: East News)

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plejada

Następny artykuł